ثبت نام آزمون فنی و حرفه ای 89 تا اطلاع ثانوی لغو شد

سازمان سنجش آموزش کشور از لغو ثبت نام داوطلبان آزمون کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای سال 89 خبر داد.

توقف ثبت‌نام داوطلبان آزمون آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي

وي افزود: سازمان سنجش بر اساس نامه وزير آموزش و پرورش در سيزدهم تيرماه در ارتباط با درخواست قبلي براي پذيرش حدود 35 هزار دانشجو به سازمان اعلام آمادگي كرده بود، استعلام كرده است.

ثبت‌نام آزمون آموزشكده‌هاي فني‌وحرفه‌اي از فردا آغاز مي‌شود

ثبت‌نام آزمون آموزشكده‌هاي فني‌ و حرفه‌اي از فردا آغاز و تا 22 تير ماه به صورت اينترنتي ادامه دارد.

آزمون فني و حرفه‌اي شهريور امسال توسط وزارت علوم برگزار مي‌شود

رئيس مركز آموزش نيروي انساني، آمار و فناوري وزارت آموزش و پرورش گفت: آزمون فني و حرفه‌اي شهريور سال جاري توسط وزارت علوم برگزار مي‌شود.

فنی و حرفه ایها سرگردان میان آموزش و پرورش و وزارت علوم

سرانجام پس از بحثها و بررسی ها فراوان، مجلس شورای اسلامی چهاردهم اردیبهشت امسال این طرح دو فوریتی را مبنی بر طرح پذیرش دانشجو در دانشکده ها، مراکز فنی و حرفه‌ای و تربیت معلم تصویب کرد که به موجب آن این مراکز و دانشکده ها باید کار خود را تا پنج سال آی

نامه به لاریجانی درباره توقف پذیرش در فنی حرفه ای و علمی کاربردی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از ارائه نامه به ریاست مجلس و درخواست برای بررسی بیشتر مصوبه دولت مبنی بر توقف پذیرش دانشجوی فنی و حرفه ای و علمی کاربردی خبر داد.

پذیرش دانشجویان فنی و حرفه‌ای در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به مصوبه توقف پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی و فنی و حرفه ای از احتمال پذیرش دانشجویان کاردانی پیوسته (فنی و حرفه ای) در دانشگاه آزاد و موسسات غیرانتفاعی در صورت ابلاغ رسمی مصوبه به سازمان سنجش خبر داد.

پذيرش هنرجويان هنرستان ها به وزارت علوم واگذار شد

رييس مركز آموزش نيروي انساني، آمار و فن‌آوري وزارت آموزش و پرورش درباره مصوبه شوراي عالي اداري و تشكيل سازمان ملي مهارت با ادغام دانشگاه‌ علمي كاربردي و مراكز و دانشكده‌هاي فني و حرفه‌اي كشور، گفت: دانشجويان فعلي آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي تا پايان ت

علي رغم مصوبه شوراي عالي اداري ؛ معاون سازمان سنجش: آزمون آموزشكده‌هاي فني ‌و حرفه‌اي امسال برگزار مي‌شود

وي با بيان اينكه آزمون امسال برگزار مي‌شود، تصريح كرد: هنوز چنين ابلاغيه‌اي براي ما ارسال نشده است در نتيجه فرايند پذيرش اين دوره متوقف نمي‌شود.

پذيرش دانشجو در دانشگاه علمي‌ ـ کاربردي و آموزشکده‌هاي فني و حرفه‌اي متوقف مي‌شود

با ادغام دانشگاه جامع علمي‌ ـ ‌کاربردي، آموزشکده‌هاي فني - حرفه‌اي و سازمان آموزش فني و حرفه‌اي کشور، تشکيل «سازمان ملي مهارت» ابلاغ شد، اين اقدام به منظور يکپارچه‌سازي مديريت آموزش‌هاي مهارتي فني و حرفه‌اي صورت گرفته است.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch