ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور کاردانی به کارشناسی از 15 فروردین ماه

معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی سال 89 از 15 تا 18 فرودین بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود.

معاون سازمان سنجش: آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه‌ها مرداد ماه برگزار مي‌شود

معاون سازمان سنجش آموزش كشور از ثبت‌نام بيش از 380 هزار داوطلب در آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه‌ها خبر داد.

چهارشنبه آخرین مهلت ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی

سازمان سنجش آموزش کشور مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 13989 را تا پایان روز چهارشنبه 19 اسفندماه تمدید کرد.

مهلت ثبت‌نام در آزمون كارداني به كارشناسي تمديد شد

سازمان سنجش آموزش كشور از تمديد مهلت ثبت‌نام در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 89 تا ساعت 24 روز چهارشنبه 12 اسفند خبر داد.

مهلت ثبت ‌نام آزمون كارشناسي ناپيوسته تا فردا تمديد شد

مهلت‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1389 تا ساعت 24 روز سه شنبه 11 اسفند تمديد شد.

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اعلام شد

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 88 این دانشگاه را منتشر کرد.

ثبت‌نام آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاه‌ها آغاز شد

ثبت‌نام آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 1389 كه از روز دوشنبه آغاز شده، تا 9 اسفند ماه از طريق سايت سازمان سنجش ادامه دارد.

جزئیات و شرایط شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی/ آغاز ثبت نام از فردا

معاون سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته گفت: ثبت نام برای شرکت در این آزمون از ساعت 9 صبح فردا دوشبه 3 اسفندآغاز می شود و در پایان روز یکشنبه 9 اسفند به پایان می رسد.

ثبت‌نام آزمون كارشناسي ناپيوسته از دوشنبه آغاز مي‌شود

تاريخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني (فوق ديپلم) به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1389 اعلام شد.

ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد از 13 بهمن آغاز مي‌شود

معاون اجرايي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به شرايط ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 88 دانشگاه، گفت: ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان در واحدها يا مراكز مختلف دانشگاه از روز سه شنبه 13 بهمن ماه آغاز مي‌شود و تا 15 بهمن ادامه دارد.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch