تخریب دولت توسط عضو خبرگان به‌بهانه تفسیر قرآن

یکی از روحانیون عضو مجلس خبرگان در پوشش جلسات تفسیر قرآن به دولت می‌تازد و آن را تخریب می‌کند. به گزارش ایسنا، روزنامه «جمهوری اسلامی» خبر داد: یکی از روزنامه‌های استان زنجان

فخرفروشی‌های اختلاف‌افکن در مدارس لوکس

بچه‌های این مدرسه مرفه هستند. بین 20 تا 25 میلیون تومان در سال شهریه می‌دهند. بیشترشان در تعطیلات، مسافرت‌های خارجی می‌روند و طبیعتاً وقتی مهرماه یا بعد از عید به مدرسه می‌آیند، اشتیاق دارند برای

روایتی از ٣٠ سال مراوده با خانواده هاشمی

«من وکیل خانوادگی هاشمی نیستم... آقای هاشمی هیچ‌ وقت از کسی شکایت نکرد. یک ‌بار خودش تعریف کرد که بعد از شهادت بهشتی، امام از من خواستند مسئولیت قوه قضائیه را به‌ عهده بگیرم. من گفتم که م

رنج‌های ٢٨ ماهۀ قربانیان اسیدپاشی‌های اصفهان

٢٨ ماه گذشته؛ از حمله‌های مرموز و مبهم مردان اسیدپاش در اصفهان. حمله‌ای که تنها ٤ شاکی برجای گذاشت. ٤ شاکی در ٤ نقطه شهر. خیابان بزرگمهر، خیابان مهرداد و... خیابان‌های نام‌آشنایی که مدت‌ه

سیدحسن انگیزه‌ای برای ورود به خبرگان ندارد

تصور نمی‌کنم سید‌حسن آقای خمینی کاندیدای میان‌دور‌ه‌ای خبرگان شوند. در آن مقطع ورود ایشان به توصیه آقای هاشمی رفسنجانی بود اما متاسفانه شورای نگهبان صلاحیت ایشان را تایید نکرد و به طور طب

2 کودک کار زنده در آتش سوختند

دو کودک کار 7 و 8 ساله، زنده زنده در حریق یک گاراژ جمع آوری ضایعات سوختند. به گزارش  میزان، پدر پس از مدت ها برای خود کاری را دست و پا کرده بود. او در یک گاراژ که بخشی از آن به محلی برا

آتش‌سوزی در خوابگاه دانشجویی تهران/ دانشجویان مصدوم نشدند

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک خوابگاه دانشجویی واقع در خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر بدون مصدومیت دانشجویان خبر داد. جلال ملکی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: در ساعت 6:18 امر

نجات معجزه آسای هواپیمای روسی پس از اصابت مستقیم صاعقه! (فیلم)

ماجرای تکه تکه کردن طلافروش تهرانی

هنگامی که مأموران پلیس آگاهی تهران در جست‌وجوی یک طلافروش گمشده بودند، رفتگران در خیابان پیروزی حدود ساعت پنج صبح دوشنبه هنگام تخلیه سطل زباله با جسد مثله‌شده این مرد روبه‌رو شدند که در یک چادر سی

کشف جسد زن جوان خرم آبادی در منزل

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد گفت: جسد زن جوان خرم آبادی در حمام منزل مسکونی وی، توسط امدادگران سازمان آتش نشانی کشف شد. فضل الله رشیدی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.