فعاليت موسسات فراگير تا قبل از انتشار دفترچه غيرقانوني است

معاون آموزشي دانشگاه پيام نور با بيان اينكهدور جديد ثبت‌نام آزمون فراگير پيام نور در مهر ماه آغاز مي‌شود، تاكيد كرد: تبليغ و فعاليت موسسات فراگير تا قبل از انتشار دفترچه فراگير غير قانوني است.

ارسال پیامکهای نامعلوم درباره ورود بدون آزمون به دانشگاه پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور تبلیغات پذیرش بدون آزمون دانشجو در این دانشگاه را تکذیب کرد و از شهروندان، دانشجویان و خانواده های آنها خواست نسبت به پیامک هایی که از مبدا نامعلوم ارسال می شود توجهی نکنند.

تبلیغ پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور كذب محض است

رییس دانشگاه پیام نور، تبلیغات پذیرش بدون آزمون دانشجو در این دانشگاه را تكذیب كرد و از شهروندان، دانشجویان و خانواده های آنها خواست نسبت به پیامك هایی كه از مبدا نامعلوم ارسال می شود توجهی نكنند.

تحصیل دانشجویان ممتاز در دانشگاه پیام نور رایگان شد

به گفته قائم مقام دانشگاه پیام نور، با رای دیوان عدالت اداری، از این پس ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز در دانشگاه پیام نور رایگان شد.

ظرفیتهای دانشگاه پیام نور خالی ماند/ پذیرش داوطلبان با مغایرت معدل

در پی اعتراض برخی داوطلبان شرکت کننده در مقطع کارشناسی ارشد نوبت دهم فراگیر دانشگاه پیام نور در خصوص پذیرش دارندگان معدل مغایر در دانشگاه، رئیس مرکز آزمون این دانشگاه در این زمینه توضیحاتی را ارائه داد.

آخرین مهلت زمان ثبت نام تکمیلی پذیرفته شدگان فراگیر اعلام شد

آخرین مهلت زمان مراجعه حضوری پذیرفته شدگان 3 آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور به منظور تکمیل ثبت نام تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری اعلام شد.

رييس دانشگاه پيام نور: دور جديد ثبت‌نام دوره‌هاي فراگير از آبان ماه آغاز مي‌شود

رييس دانشگاه پيام نور از پذيرش دور جديد دانشجو در دوره‌هاي فراگير دانشگاه در نيمسال دوم سال تحصيلي آينده (92-91) خبر داد.

امروز پایان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان فراگیر/ آغاز کلاسها پس از تعطیلات نوروز

رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور اعلام کرد که امروز آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان 3 آزمون فراگیر پیام نور در کلاسهای درس است.

نتایج کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور عصر امروز اعلام می شود

داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور عصر امروز با مراجعه به سامانه اعلام نتایج سازمان سنجش از نتیجه خود در این آزمون مطلع شوند.

نتایج کنکور کارشناسی ارشد فراگیر اعلام شد/ آغاز ثبت نام از 16 اسفند

رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور گفت: نتایج پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور اعلام شد و ثبت نام از پذیرفته شدگان نهایی به صورت غیرحضوری صورت می گیرد.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch