آخرین مهلت ثبت نام تك كارت فرهنگیان

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: فرهنگیان می توانند تا ۲۰ تیر ماه نسبت به ثبت نام تك كارت فرهنگیان اقدام كنند.

مشکلات پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش پابرجاست

پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای حل شدن مشکلات خود از رئیس‌جمهوری و مجلس شورای اسلامی درخواست کمک کردند.

آغاز ثبت‌نام کتب درسی کلاس اولی‌ها از امروز

دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی 96-95، در پایه اول ابتدایی مشغول به تحصیل خواهند شد، پس از ثبت‌نام قطعی در سامانه سناد مدرسه، می‌توانند از امروز (هشتم تیرماه) نسبت به ثبت سفارش بسته آموزشی پایه اول ابتدایی اقدام کنند.

شهرداری‌ها سهم آموزش و پرورش از عوارض نوسازی را بپردازند

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به قانون دریافت مالیات از نهادها به نفع آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: جا دارد دستگاه‌های ناظر از مجلس گرفته تا سازمان امور مالیاتی و دیوان محاسبات به کمک این وزارتخانه بیایند تا دستگاه‌هایی که

از استخدام در آموزش و پرورش چه خبر؟

معاون رسانه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر استخدام در آموزش و پرورش صحت ندارد.

خبر استخدام آموزش و پرورش صحت ندارد

معاون رسانه مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: خبر منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر استخدام در آموزش وپرورش صحت ندارد .

پاسخ آموزش و پرورش به اعتراض اولیای دانش‌آموزان فرزانگان

اولیای دانش آموزان فرزانگان خواستار ادامه تحصیل فرزندان خود در دبیرستان فرزانگان یک شدند.

ثبت نام کتاب درسی کلاس اولی ها ۸ تیر شروع می شود

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت نام کتاب های درسی پایه اول ابتدایی از هشتم تیرماه خبر داد.

سوءاستفاده برخی مدارس غیردولتی ازبرند خود

عضوکمیسیون آموزش مجلس نظارت ناکافی وعدم پیگیری قانونی را ازجمله دلایل دریافت شهریه‌های چندمیلیونی دربرخی مدارس غیردولتی دانست وگفت: اجرای قانون مدارس غیردولتی می‌تواند از مشکلات جلوگیری کند.

چگونه می‌توان از مدارس متخلف شکایت کرد؟

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش از تشدید نظارت بر مدارس در تابستان به علت شروع ثبت نام دانش آموزان خبر داد و گفت: اولیاء می‌توانند در صورت مشاهده تخلف، نسبت به طرح شکایت در سامانه رسیدگی به شکایت اقدام کنند.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch