میله های زنگ زده، سد تاریخی کریت را زندانی کردند - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، بزرگترین سد قوسی جهان عمری هزار ساله دارد سدی که به نام کریت شناخته می شود و در شهرستان طبس قرار دارد این سد به همراه سد ایزدخواست در فارس و کبار در قم  از دو هزار سال

وزارت ارشاد بیش از ۲میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کتاب ازناشران خرید - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این عناوین در ۹۵ هزار و ۷۵۰ نسخه و به مبلغ کل ۲۳ میلیارد و ۳۹۴ میلیون ریال، از ناشران خریداری شده است.

هزینه برگزاری جوایز ادبی در ایران چقدر است؟ - خبرگزاری مهر

به گزارش خبنرگار مهر داستان جوایز ادبی در ایران همواره داستان پر آب چشمی بوده است. از جوایزی که قارچ‌گونه از دل ناشران و انجمن‌ها و حتی اشخاص دوست‌دار ادبیات در چند سال اخیر زاییده ‌شده‌اند ت

کاش می‌شد نگوییم مظفری در چندین عرصه، یگانه است - خبرگزاری مهر

خبرگزاری مهر -گروه فرهنگ: در آستانه برگزاری پاسداشت ابوطالب مظفری در چهل و چهارمین شاعر و ادیب مهاجر افغانستانی ساکن ایران، در یادداشتی به تجلیل از وی پرداخت. در ادامه این یادداشت که برای انتشار د

کتاب « دختر ماه» منتشر شد - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، نوشتن داستان درباره شخصیت‌های مذهبی، کار چندان ساده‌ای نیست؛ چراکه نویسنده هم باید به مستندات تاریخی وفادار باشد هم عناصر داستانی را رعایت کند و داستانی جذاب و خلاقه بنویسد

موزه دفاع مقدس، بزرگ‌ترین موزه جهان اسلام است - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، گردهمایی سراسری دبیران کانون های گردشگری شهر تهران، با حضور علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلام

کتاب «اطلس طراحان مد و لباس» منتشر شد - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی، کتاب اطلس طراحان مد و لباس، نوشته لورا اسیزا نبردا، با ترجمه غلامحسین اعرابی و ویراستاری علمی فروزان شاه کوپا و مرضیه هاتف جلیل از سوی انتشارات «جمال

کتاب «من در رقه بودم» به چاپ دوم رسید - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، کتاب «من در رقه بودم»،  حکایت جوانی آلمانی تونسی تبار به نام «ابو زکریا» است ‌که پس از ظهور «داعش» فریب وعده هاشان را خمی‌خورد و راهی سرزمین ‌ «شام» می شود. اما خ

دوره آموزشی هنر «خط بر تار و پود» برگزار می­ شود - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، با رأی موافق کمیسیون صدور مجوزهای کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور مجوز برگزاری، «دوره آموزشی هنر خط بر تار و پود» برا

اجرای طرح ایجاد کتابخانه های عمومی در مدارس کشور - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگارمهر، اسماعیل شفاعی  امروز یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان در سنندج گفت: نهاد کتابخانه های عمومی به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی در سال ۸۴

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva