نقش دانشگاه ها در تحقق نقشه جامع علمی کشور بررسی شد - خبرگزاری مهر

سهم دانشگاه‌ها در پیشبرد اهداف نقشه جامع علمی کشور در کمیسیون علمی و فناوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی شد . به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه&

ورود بیمارستانهای خصوصی به آموزش پزشکی/آمار اخطار به دانشگاه آزاد - خبرگزاری مهر

معاون آموزشی وزارت بهداشت از تدوین دستورالعمل گذراندن بخش آموزش در برخی بیمارستان های خصوصی برای دانشجویان پزشکی و نظارت جدی بر بخش خصوصی آموزش پزشکی خبر داد. دکتر باقر لاریجانی در گفتگو

بخشنامه شرایط برگزاری ترم تابستان دانشگاه آزاد ابلاغ شد - خبرگزاری مهر

بخشنامه دوره تابستان ۹۶-۹۵ رشته های غیر پزشکی دانشگاه‌ آزاد توسط معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ابلاغ شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه‌آزاد اسلامی، در راستای است

هنوز معاون عمرانی دانشگاه آزاد هستم/ درمورد شهرداری حرفی نمی زنم - خبرگزاری مهر

معاون عمرانی دانشگاه آزاد گفت: من هنوز در این سمت هستم و فعالیت می کنم. به گزارش خبرنگار مهر ، محسن هاشمی در حاشیه سالگرد سی و پنجمین تأسیس دانشگاه آزاد در جمع خبرنگاران و در خصوص اینکه

شوراهای انضباطی برتر دانشگاه‌های علوم پزشکی تجلیل شدند - خبرگزاری مهر

شوراهای انضباطی برتر دانشگاه‌های علوم پزشکی و دانشگاه‌های ارزیاب در همایش شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور مورد تقدیر قرار گرفتند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مفدا،&nbs

دانشگاهیان برگزیده بخش معارف قرآنی جشنواره قرآن و عترت معرفی شدند - خبرگزاری مهر

برگزیدگان بخش معارف قرآنی و سیره معصومین (ع) بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شدند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مفدا، برگزیدگان مرحله سراسری بخش معارف

معرفی مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تبریز به عنوان مرکز برتر سال ۹۵ - خبرگزاری مهر

مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تبریز در سال ۹۵ از سوی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم به عنوان مرکز برتر انتخاب شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تبریز، دکتر مجتبی صدیقی، معاون

دورهمی دخترانه در خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی تبریز برپا شد - خبرگزاری مهر

اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، به مناسبت هفته خوابگاه‌ها، دورهمی دخترانه را در خوابگاه کوثر این دانشگاه برگزار کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مفدا، این برنام

توضیحات دانشگاه آزاد شاهرود درباره یک خبر - خبرگزاری مهر

دانشگاه آزاد شاهرود در خصوص یک خبر تحت عنوان «گلایه دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد شاهرود از کیفیت آموزشی» توضیحاتی را ارایه داد. به گزارش خبرگزاری مهر ، اطلاعیه این دانشگاه به شرح

برگزاری مسابقه «قویترین مرد دانشجو» در علوم پزشکی بیرجند - خبرگزاری مهر

به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه‌ها، مسابقه «قویترین مرد دانشجو» در سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مفدای بیرجند، این مسابقات به مناسبت

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.