سوالات و کلید آزمون EPT تیرماه دانشگاه آزاد منتشر شد

داوطلبان دوره تیرماه آزمون EPT می‌توانند از امروز شنبه 26 تیرماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، سوالات و کلید این آزمون را دریافت کنند.

سوالات و کلید آزمون زبان «ای پی تی» دانشگاه آزاد منتشر شد

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: سوالات و کلید آزمون «ای پی تی» تیر ماه ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

توصیه‌های کنکوری معاون دانشگاه آزاد

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به کمک آموزش و پرورش می تواند راهنمایی‌های علمی را در اختیار داوطلبان کنکور قرار دهد، همچنین به خانواده‌ها توصیه می شود فرزندان خود را تا حد امکان تحت فشار قرار ندهند تا آنها بتوانند

عدم امکان انتقال و مهمانی دائم برای فاقدین شرایط در دانشگاه آزاد

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: تنها برای موارد مشخص شده در آیین نامه نقل و انتقال دانشگاه امکان انتقال و مهمانی دائم وجود دارد و متقاضیان فاقد شرایط نمی توانند انتقال کامل داشته باشند.

آغاز ثبت‌نام نیم‌سال آینده دانشگاه آزاد از 16 شهریور

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از ابلاغ بخش‌نامه تقویم آموزشی سال تحصیلی 96_95 این دانشگاه به واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

اعلام زمان و محل مصاحبه رشته‌های بدون آزمون و پژوهش محور دکتری آزاد

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تاریخ،زمان و محل مصاحبه ۹رشته دوره بدون آزمون و ۶ رشته دیگر دوره پژوهش محور دکتری تخصصی ۱۳۹۵ این دانشگاه را اعلام کرد.

پذیرش دانشجویان ایرانی مقیم خارج در دانشگاه آزاد

مدیرکل بین الملل دانشگاه آزاد از راه اندازی سامانه پذیرش دانشجویان ایرانی مقیم خارج از کشور خبرداد و گفت: امکان ادامه تحصیل این متقاضیان در مقاطع ارشد و دکتری این دانشگاه فراهم شده است.

دلایل ممنوعیت تدریس اعضای هیأت علمی انشگاه‌های دولتی در دانشگاه آزاد

مشاور وزیر علوم از شفاف شدن آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی خبر داد و در خصوص ممنوعیت همکاری هیأت علمی تمام وقت دانشگاه‌های دولتی با دانشگاه آزاد توضیحاتی داد.

ایجاد واحد و شعبه دانشگاه آزاد در کشورهای دیگر به صرفه نیست

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص فراهم سازی شرایط و امکانات تحصیل فارسی‌زبانان در خارج از کشور گفت: ایجاد واحد و شعبه در کشورهای دیگر با توجه به وجود امکان آموزش مجازی به لحاظ اقتصادی به صرفه نیست و امر جابجایی دانشجویان در کشورهای مختلف ایجاب می‌کند

راه‌اندازی دوره‌های فنی و حرفه‌ای در دانشگاه آزاد شوشتر

مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد شوشتر از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با اداره فنی و حرفه‌ای این شهرستان در راستای مهارت‌افزایی دانشگاهیان این مرکز خبر داد و گفت: دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه می‌توانند بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه در دوره‌های مخت

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch