بودجه‌های ناچیز و هزینه‌های سرسام‌آور مدارس هوشمند

ارزشیابی، حلقه مفقوده فرآیند آموزشی

معاون آموزش ابتدایی شهر تهران افزود: ارزشیابی باید جزئی از فرآیند یاددهی - یادگیری محسوب شود، زیرا هدف آن بهبودبخشیدن و اصلاح کردن آموزش و نه صرفاً تعیین میزان موفقیت در پیشرفت تحصیلی است.

مینی‌بوس دانش آموزان زنجانی در ساوه دچارسانحه شد/یک کشته و۲۰مصدوم

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان ساوه گفت: وقوع سانحه رانندگی در محور ساوه-سلفچگان، ۲۰تن از سرنشینان یک مینی‌بوس حامل دانش آموزان را مصدوم کرد و یک دانش‌آموز نیز در این سانحه جان باخت.

یک کشته و نه زخمی در تصادف مینی بوس حامل دانش آموزان دختر زنجانی با کامیون

رییس پلیس‌راه راهور ناجا گفت: در پی برخورد مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان دختر با کامیون کشنده در کیلومتر 8 محور سلفچگان یک تن کشته و 9 تن مجروح شدند.

شرایط احراز روند ارتقای رتبه‌های شغلی کارکنان وزارت آموزش و پرورش اعلام شد

اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با ارسال بخشنامه‌ای، شرایط احراز روند ارتقای رتبه‌های شغلی کارکنان این وزارتخانه به رتبه شغلی بالاتر را اعلام کرد.

رفع اختلال سامانه ثبت‌نام "تک کارت سرمایه" فرهنگیان/ آخرین مهلت ثبت‌نام

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از رفع اختلال و حل مشکل ورود به سامانه ثبت نام "تک کارت سرمایه فرهنگیان" خبر داد.

آغاز به کار 13 هزار و 500 معلم جدید ابتدایی از مهر ماه

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی ۹۵ در مجموع حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر نیروی جدید از طریق دانشگاه فرهنگیان وارد دوره ابتدایی در نظام آموزش و پرورش می‌شوند.

آموزش و پرورش برنامه جامعی برای کارآفرینی دارد

اولین مرکز رشد کارآفرینی آموزش و پرورش در کشور با حضور معاون وزیر در خراسان رضوی افتتاح شد.

رشد 2.17 درصدی قبولی دبیرستانیها در امتحانات نهایی

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه دوم وزارت آموزش و پرورش آخرین نتایج امتحانات نهایی را اعلام و از رشد 2.17 درصدی قبولی دانش آموزان مقطع متوسطه دوم در خردادماه امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.

شرایط ادامه تحصیل فرهنگیان

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش وپرورش گفت: ادامه تحصیل کارکنان دولت از جمله فرهنگیان، به شرط رعایت ماده 61 قانون خدمات کشوری و مصوبه شورای عالی اداری کشور، براساس نیاز آموزش و پرورش امکانپذیر است و مانعی برای ادامه تح

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch