هیچ‌وقت از آیت‌الله هاشمی بت نمی‌سازم/ هفته آینده درباره قالیباف صحبت می‌‌کنم

>یادگار حضرت امام خمینی(ره) گفت: من هیچ‌وقت از آیت‌الله هاشمی بت نمی‌سازم، گفت: او برای من بزرگ بود چراکه می‌توانستم او را نقد کنم. به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام سید حسن خمینی عصر امروز جمعه در مراسم تغییر نام «بزرگراه نیایش» ب

مانند آیت‌الله هاشمی یک روستازاده هستم/ دیگران خطاها و اشتباهات ما را تکرار نکنند

>شهردار تهران گفت: به مردم خدمت کردم، البته هم خطا کردم و هم خدمت و امیدوارم دیگران خطاها و اشتباهات ما را تکرار نکنند. به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدباقر قالیباف عصر امروز جمعه در مراسم تغییر نام «بزرگراه نیایش» به «آیت‌الله هاش

چینش شخصیت‌ها در دوره جدید مجمع تشخیص نمونه‌ای برای چینش در دولت است

>عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: تصویر زیبایی که در چینش شخصیت‌ها در دوره جدید مجمع می‌بینیم نمونه‌ای برای چینش در دولت است. به گزارش ایلنا، مجتبی شاکری عصر امروز در مراسم تغییر نام بزرگراه نیایش به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با گرامید

لحظه دیدار امام و آیت‌الله هاشمی فراموش‌نشدنی بود/ نامگذاری خیابان نفت به نام دکتر مصدق

>مدیر مسئول روزنامه اطلاعات گفت: وقتی که آیت‌الله هاشمی از زندان آزاد و به فرانسه آمد که لحظه دیدار امام و آیت‌الله هاشمی لحظه بسیار زیبا و فراموش‌نشدنی بود. به گزارش خبرنگار ایلنا، سید محمود دعایی عصر امروز جمعه در مراسم تغییر نام «بزرگراه نیا

گردهمایی رشدی‌ها؛ ٣٢ سال پس از تاسیس مدرسه‌شان

>دومین گردهمایی سالانه دانش آموختگان دبیرستان نمونه رشد منطقه ۱۶ تهران، امروزجمعه ۲۷ مرداد در محل این دبیرستان واقع در یاخچی آباد تهران برگزار شد. به گزارش ایلنا، بیرستان نمونه دولتی رشد اولین دبیرستان نمونه کشور است که در سال ۱۳۶۴ تاسیس شد و بعدها د

وقوع آتش‌سوزی گسترده در کارخانه تام فیلتر عباس‌آباد/ تلاش نیروها برای اطفای حریق

>آتش‌سوزی وسیع در کارخانه تام‌فیلتر شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت، خسارات بسیاری بر جای گذاشت. به گزارش ایلنا، کارخانه تام فیلتر یکی از بزرگترین کارخانجات شهرک‌صنعتی عباس آباد شهرستان پاکدشت است که از ساعاتی پیش حریق وسیع در آن رخ داده است. به دلی

بی‌تدبیری بلای جان جنگل‌های منطقه پیراشکفت ممسنی/ گاز امسال هم به «ده گردو» نمی‌رسد - Tasnim

تسنیم از روستاهای استان فارس گزارش می‌دهد بی‌تدبیری بلای جان جنگل‌های منطقه پیراشکفت ممسنی/ گاز امسال هم به «ده گردو» نمی‌رسد شناسه خبر: 1495130 سرویس: استانها ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:

تساوی پُرگل پدیده و استقلال خوزستان/ دستیار ویسی اخراج شد - Tasnim

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال تساوی پُرگل پدیده و استقلال خوزستان/ دستیار ویسی اخراج شد شناسه خبر: 1495145 سرویس: ورزشی ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹ دیدار تیم‌های پدیده و استقلال خوزستان با تساوی ب

ویسی: هر ۲ گل تیم پدیده روی اشتباهات داوری به ثمر رسید/ حواشی بازی زشت و زننده بود - Tasnim

سرماخوردگی باعث اُفت بدنی بازیکنان ما شد ویسی: هر ۲ گل تیم پدیده روی اشتباهات داوری به ثمر رسید/ حواشی بازی زشت و زننده بود شناسه خبر: 1495155 سرویس: ورزشی ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰ سرمربی تی

اعتراضات نظرمحمدی به داور و بازیکن تیمش/ بازهم بخشی از ورزشگاه خالی ماند - Tasnim

حاشیه دیدار سپیدرود - پیکان اعتراضات نظرمحمدی به داور و بازیکن تیمش/ بازهم بخشی از ورزشگاه خالی ماند شناسه خبر: 1495141 سرویس: ورزشی ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴ در جریان دیدار تیم‌های سپیدرود ر

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch