آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد جمعه برگزار مي‌شود

رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به برگزاري آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه در 18 شهريورماه، گفت: توزيع كارت ورود به جلسه آزمون از روز سه‌شنبه آغاز مي‌شود.

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی آغاز شد/ امکان انتخاب 50 رشته محل

مهلت انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 90 از امروز 8 شهریور آغاز می شود و داوطلبان مجاز تا 13 شهریور فرصت دارند فرم انتخاب رشته را تکمیل کنند.

نتایج اولیه کنکور کاردانی به کارشناسی اعلام شد/ آغاز انتخاب رشته از 8 شهریور

نتایج اولیه کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 90 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند از 8 شهریور فرم انتخاب رشته را تکمیل کنند.

با اعلام جزييات ظرفيت پذيرش آزمون كارشناسي ناپيوسته

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ناپيوسته از پذيرش نهايي 138 هزار و 141 داوطلب در آزمون خبر داد و گفت: نتايج نهايي آزمون نيمه دوم شهريور ماه اعلام مي‌شود.

نتايج اوليه آزمون كارشناسي ناپيوسته از ساعت 17 امروز اعلام مي‌شود

معاون سازمان سنجش از اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ناپيوسته تا ساعاتي ديگر خبر داد.

نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته هفته آخر شهريور اعلام مي‌شود

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با تاكيد بر برگزاري آزمون كارشناسي ناپيوسته در سلامت از اعلام نتايج نهايي آزمون در هفته آخر شهريور ماه خبر داد.

آزمون كارشناسي ناپيوسته فردا برگزار مي‌شود

آزمون كارشناسي ناپيوسته با رقابت 372 هزار و 929 داوطلب فردا پنجشنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار مي‌شود.

پایان مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی در ساعت 24 فردا

ثبت نام در آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه علمی کاربردی تا ساعت 24 پنجشنبه 26 اسفندماه ادامه دارد و این زمان آخرین مهلت اعلام شده برای شرکت در این آزمون است.

365 هزار نفر در کنکور کاردانی به کارشناسی ثبت نام کردند

ثبت نام آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی (فوق دیپلم) به کارشناسی ناپیوسته سال 90 از 3 تا 11 اسفند ماه انجام شد و 365 هزار نفر در آن ثبت نام کردند.

توكلي در گفت‌وگو با ايسنا: مهلت ثبت‌نام آزمون كارشناسي ناپيوسته 90 تا چهارشنبه تمديد شد

مشاورعالي سازمان سنجش آموزش كشور از تمديد مهلت ثبت‌نام آزمون كارشناسي ناپيوسته تا ساعت 24 روز چهارشنبه 11 اسفند ماه خبر داد.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch