آتش سوزی پاساژ فردوسی در کوچه برلن تهران (عکس)

برخی تریبون‌ها در جهت هماهنگی جامعه نیست

اعتراضات دو هفته اخیر خیلی زود تمام شد اما مهم‌تر از تحولات آن چند روز ناآرامی، مدیریت فضای بعد از اتمام اعتراضات است. فضایی که نباید خود تبدیل به یک زمینه برای ایجاد نارضایتی و اعتراض در

طرح هادی حیدری در سوگ قربانیان نفت‌کش سانچی

موضوع جان‌باختن ۳۰ خدمه ایرانی نفت‌کش سانچی بخش اعظم مطالب و صفحات یک روزنامه‌های کشور در روز دوشنبه را به خود اختصاص داده است. به گزارش ایسنا، هادی حیدری در صفحه شهرونگ روزنامه شهرون

در انتظار کمپین حمایت از قالیباف باشیم؟

دیروز غم سوختن نفت‌کش سانچی و شهادت ملوانان و خدمه‌اش، ایرانیان را اندوهناک کرد. اما خبر گزارش نجفی درباره بدهی‌های شهرداری هم شوکه‌آور بود؛ راستی قالیباف را از چه زمانی شناختید؟ از همان

مواجهه رییس‌جمهور با اعتراضات

«رییس‌جمهور موضع‌گیری مطلوبی نسبت به اعتراضات اخیر در کشور داشته است و بسیار اهمیت دارد که دولت حرف‌های مردم را بشنود و نسبت به درخواست‌ها و اعتراضات مردم حساس باشد. همه مسوولان اجرایی و

خوشحال باشید که شهردار تهران نیستید!

«صحبت‌های جناب آقای نجفی شهردار تهران را که می‌خواندم با خودم گفتم: «اما تو کوه درد باش، طاقت بیار و مرد باش!». یعنی شرایط نشان می‌دهد که اوضاع در شهرداری تهران هم قاراش میش است و بعید نی

دلیل سکوت سپنتا نیکنام چیست؟

سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد دلیل سکوتش درباره احتمال لغو عضویتش در این شورا را جلوگیری از اتخاذ «تصمیم‌های سیاسی» به جای «تصمیم‌های حقوقی» عنوان کرد. به گزارش ایسنا، بخش&zwn

واقعا آمریکایی‌ها به نفت‌کش سانچی حمله کردند؟

همزمان با خبر غرق شدن نفتکش ایرانی در آب‌های دریای شرق چین، شایعه‌ای منتشر شد که روایت متفاوتی از شروع حادثه به دست می‌دهد؛ اینکه کشتی سانچی مورد حمله آمریکایی‌ها قرار گرفته است! به گ

میرسلیم: موافق فیلتر تلگرام بودم

عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان این که صداوسیما بر خلاف نظر بعضی‌ها در اتفاقات اخیر بسیار خوب عمل کرده است، گفت: من موافق فیلتر تلگرام بودم؛ چرا که نمی‌توانیم اجازه دهیم هر کس هر غلطی خواست

«باغ هنر» بدون شجریان

پنجم دی‌ماه ۱۳۸۲ که بم ویران شد، همه‌ی داشته‌ها و نداشته‌های شهر زیر آوار ماند؛ آواری که حالا تبدیل به تپه‌ای شده به نام «بام بم». بامی که به گفته‌ی شهردار این شهر قرار است تبدیل شود به ت

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva