جزئیات برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در استان مرکزی تشریح شد - اخبار تسنیم - Tasnim

جزئیات برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در استان مرکزی تشریح شد رئیس اداره قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با تشریح جزئیات برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در استان مرکزی گ

معاون کنسرواتوار چایکوفسکی: موسیقی ایرانی به فرهنگ روسیه بسیار نزدیک است - اخبار تسنیم - Tasnim

معاون کنسرواتوار چایکوفسکی: موسیقی ایرانی به فرهنگ روسیه بسیار نزدیک است مارگریتا کاراگینتینا معتقد است که موسیقی سنتی ایران با فرهنگ روسیه نزدیک بسیاری دارد. ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۹ فرهنگی مو

تمرین تزکیه نفس در نوشتار شهید مدافع حرم - اخبار تسنیم - Tasnim

تمرین تزکیه نفس در نوشتار شهید مدافع حرم من امروز را روزه گرفتم که به امید تو به رمضان عزیزم وصل کنم. امروز که روزه بودم و بوی ماه صیام تو را احساس کردم و دیگران را دیدم که در حال خود رها هستند، خ

پایان انتظار 150 ساله برای حضور در کنسرواتوار چایکوفسکی - اخبار تسنیم - Tasnim

پایان انتظار ۱۵۰ ساله برای حضور در کنسرواتوار چایکوفسکی پس از گذشته ۱۵۰ سال از تاسیس کنسرواتوار چایکوفسکی در روسیه، بالاخره ارکستری از ایران در این کنسرواتوار روی صحنه خواهد رفت. ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ -

شهرداد روحانی: ارکسترها به دلیل جام جهانی فوتبال به روسیه نیامده اند - اخبار تسنیم - Tasnim

شهرداد روحانی: ارکسترها به دلیل جام جهانی فوتبال به روسیه نیامده اند رهبر ارکستر سمفونیک تهران از علت سفر ارکستر به روسیه می گوید و جام جهانی را علت حضور در روسیه نمی‌داند. ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳

شورای عالی میراث فرهنگی؛ ظرفیتی که به فراموشی سپرده شد! - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، هیأت وزیران در جلسه ای در سال ۸۳  بنا به پیشنهاد سازمان‌میراث فرهنگی و گردشگری و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، آیین‌نامه‌چگونگی

یک شب یک نویسنده در دیدار با «ابوتراب خسروی» برگزار شد - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر ، این نشست با معرفی بیشتر ابوتراب خسروی و آثار او آغاز شد و در ادامه با پرسش و پاسخ ادامه یافت. حکیم‌معانی به عنوان اولین سوال خود پرسید که من ابتدا کتاب «دیوان سومنات»

درگذشت سارق بانکی که نویسنده شده بود - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از کندین پرس، استیون رید سارق بانک‌های متعدد کانادا که ابتدا یکی از سارقان فهرست تحت‌تعقیب‌ترین چهره‌های اف‌بی‌آی بود و بعد وارد فهرست نویسندگان پرفروش‌ شد، بر اثر م

تعداد رستوران‌ها یکی از شاخص‌های توسعه یافتگی یک شهر شده است - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم رونمایی از کتاب فرهنگ مصور آشپزی در شهر کاشان به عنوان شهر کتاب و خانه نقلی به عنوان یکی از خانه‌های تاریخی که در زمینه بوم گردی فعال است در قالب همایش

فرهنگ غذایی ایران را گردآوری کنیم/ باقلوی ایران در دست ترکیه - خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم رونمایی از کتاب فرهنگ مصور آشپزی ایرانی در شهر کاشان به عنوان شهر کتاب و خانه نقلی به عنوان یکی از خانه‌های تاریخی که در زمینه بوم گردی فعال است در قالب هما

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva