فعالیت مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی تخصصی می شود

مدیر کل دفتر گسترش دانشگاه علمی کاربردی کشور گفت: در سال آتی به دنبال تخصصی کردن فعالیتهای مراکز این دانشگاه در سراسر کشور هستیم.

آمار پذیرش در دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی

مشاور عالی سازمان سنجش از پذیرش ۳۰۵ هزار و ۳۳۲ نفر در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای آموزش مهارتی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی خبرداد.

ایجاد شغل برای دانشجویان از اهداف دانشگاه علمی کاربردی است

رئیس دانشگاه علمی کاربردی گفت: هدف ما این است که بتوانیم زمینه‌ای را برای دانشجویان فراهم کنیم تا بعد از دانشگاه وارد مرحله بازار کار شوند.

تاریخ ثبت نام کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 95

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام برای پذیرش در دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای آموزش مهارتی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی از فردا چهارشنبه ۱۴ بهمن خبر داد.

ارائه مدرک به دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی با شرایط جدید

دانشگاه علمی کاربردی از ترم آینده برای ارائه مدرک به دانشجویان 2 آزمون برگزار می‌کند.

شرایط جدید برای ارائه مدرک به دانشجویان علمی و کاربردی از ترم آینده

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: در دانشگاه علمی و کاربردی از ترم آینده برای ارائه مدرک به دانشجویان دو آزمون برگزار خواهیم کرد. یکی آزمون سراسری با سئوالات متمرکزی که انجام می‌گیرد و آزمون دوم هم آزمون مهارتی است.

دانشگاه فنی حرفه ای و علمی کاربردی می توانند ادغام شوند

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه جامع علمی کاربردی از دانشگاه‌هایی هستند که می توانند ادغام شوند.

رفع مشکل فارغ‌التحصیلان علمی کاربردی برای شرکت در آزمون‌های نظام مهندسی

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با تبیین سه راهبرد اصلی دانشگاه، از رفع مشکل فارغ‌التحصیلان این دانشگاه برای شرکت در آزمون‌های نظام مهندسی، انعقاد تفاهم‌نامه با دانشگاه‌های ترکیه و برنامه‌ریزی برای اتمام رتبه‌بندی مراکز و بازنگری رشته‌های این دا

تغییر مرجع اعلام نتایج آزمون‌های دانشگاه علمی کاربردی

معاون سنجش دانشگاه علمی کاربردی از تغییر مرجع اعلام نتایج آزمون های این دانشگاه خبرداد و گفت: نتایج آزمون های این دانشگاه از طریق سازمان سنجش اعلام نخواهد شد.

آغاز فرآیند راستی‌آزمایی مراکز علمی‌کاربردی

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز مرحله راستی‌آزمایی مراکز این دانشگاه خبر داد.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch