نتايج آزمون كارداني به كارشناسي فردا صبح اعلام مي‌شود

معاون سازمان سنجش با اشاره به اعلام نتايج كنكور كارداني به كارشناسي از صبح فردا سه‌شنبه 29شهريور ماه، گفت: در اين آزمون 138 هزار و 41 نفر پذيرفته مي‌شوند.

نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی فردا اعلام می‌شود/ انتخاب رشته از 8شهریور

نتایج اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 90 فردا شنبه 5 شهریور ماه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند از 8 شهریور فرم انتخاب رشته را تکمیل کنند.

جزئیات برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی/ موارد تقلب و تخلف در آزمون

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جزئیات برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی گفت: آزمون کاردانی به کارشناسی در 66 شهرستان و با رقابت 372 هزار و 929 نفر در روز 6 مرداد برگزار می شود.

توزيع كارت آزمون كارداني نظام جديد آغاز شد

معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به برگزاري آزمون كارداني نظام جديد با رقابت حدود 398 هزار داوطلب در روز جمعه هفتم مرداد ماه، از آغاز توزيع كارت آزمون از صبح امروز دوشنبه خبر داد.

امروزآخرین مهلت ثبت‌نام کنکور کاردانی‌به‌کارشناسی/ برگزاری آزمون در6 مرداد

سازمان سنجش آموزش کشور آخرین مهلت ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی سال 90 را تا پایان امروز چهارشنبه 11 اسفندماه اعلام کرد.

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی‌ به ‌کارشناسی ازفردا/ انتخاب‌رشته مجدد مجازین

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89 از فردا 22 آذرماه آغاز می شود و داوطلبان مجاز آزمون می توانند در فرصتی دوباره در این آزمون انتخاب رشته کنند.

نتايج آزمون كارداني فني و حرفه‌اي اعلام شد

‌اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي و معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت رشته‌هاي نيمه متمركز آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 1389اعلام شد

نتایج کنکور فنی‌ حرفه‌ایها امروزاعلام می‌شود

معاون سازمان سنجش گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی و فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمرکز آزمون کاردانی نظام جدید آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای سال 1389 سه شنبه 4 آبان اعلام می شود.

نتایج کنکور فنی‌حرفه‌ایها سه‌شنبه آینده اعلام می‌شود/ پذیرش100هزار نفر

معاون سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای در سه شنبه هفته آینده خبر داد و گفت: حدود 100 هزار نفر در این آزمون پذیرفته می شوند.

دوره روزانه دانشكده فني و حرفه‌اي احيا شد

عضو هيات رييسه كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي تغيير نظام آموزشي در آموزش و پرورش، ايجاد ارتباط موثر ميان دانشگاه و صنعت، بررسي مشكلات پذيرش در دانشكده‌هاي فني و حرفه‌اي، نحوه پذيرش معلمان حق‌التدريس و بررسي مشكلات آزمون آموزش و پرورش را از

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch