رای جدید دیوان عالی آمریکا؛ چه افراد ایرانی می توانند از این پس ویزای آمریکا بگیرند؟

با رای اولیه دیوان عالی آمریکا در پذیرش دعوی حقوقی وکلای دولت آمریکا درباره فرمان مهاجرتی مناقشه آمیز دونالد ترامپ، بار دیگر محدودیت هایی علیه شهروندان و اتباع 6 کشور اسلامی از جمله ایران برای سفر

تلاش آمریکا برای توقیف ساختمان بنیاد علوی در نیویورک

دستیار دادستان کل آمریکا مدعی شده که بنیاد خیریه علوی در گذشته تحریم‌ها علیه ایران را نقض کرده است و آمریکا تلاش دارد تا به این بهانه برج این بنیاد در نیویورک را توقیف کند. به گزارش ایسنا، ‌به نقل

نیکی هیلی: مسوولیت هرگونه حمله شیمیایی دیگر در سوریه به عهده ایران و روسیه است

نماینده آمریکا در سازمان ملل در ادعای بی‌پایه‌ و اساس اعلام کرد در صورت انجام حمله شیمیایی جدیدی در سوریه، مسکو و تهران باید مسوولیت آن را بپذیرند. به گزارش ایسنا، به نقل از نشریه اکسپرس نیکی هیلی

هاشمی‌طبا: گفتند به نفع آقای رییسی کنار برو!/ دوره احمدی‌نژاد یک نمایش بد از لیبرالیسم بود

«یک آدم خیلی محترمی با من تماس گرفت که به نفع آقای رییسی کنار بروم. من هم گفتم خودم صالح‌تر از ایشان هستم و قرار هم نیست کنار بروم... خود آقای رییسی اگر زمانی خواست به ایشان می‌گویم. آن فرد نامه ا

اولین فرزند حاصل ازدواج دختر مشائی و پسر احمدی نژاد

محمود احمدی نژاد با این پیام انگلیسی در توییتر خبر بدنیا امدن نوه خودش و مشائی را به اشتراک گذاشت

روایت شمخانی درباره صدور دستور حمله موشکی به داعش

دبیر شورای عالی امنیت ملی ضمن توضیح روند تصمیم گیری پیرامون عملیات اخیر موشکی سپاه پاسداران، بر لزوم پرهیز از تبدیل کردن موضوع به کشمکش داخلی تاکید کرد و گفت: وقتی عملیات در شورای امنیت ملی به تصو

محسن رضایی در خلوت کوهستان (+عکس)

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اینستاگرامش نوشت: محیط زیست‌مان به شدت در معرض تخریب است و برای نجات آن به نهضتی سبز در کشور نياز است؛ بايد قدر طبيعت را دانست و آن را مهيای گردشگری كرد. به گزارش میز

همه‌ی افطاری‌های رئیس‌جمهور

رمضان امسال هم مثل سایر سال‌های گذشته رئیس‌جمهور تقریبا نیمی از ماه را میزبان اقشار مختلف در ضیافت‌های افطاری بود که در این مراسم صحبت‌هایی در رابطه با مشاغل میهمانان از سوی حسن روحانی مطرح شد. به

میرسلیم: هرگونه تعرض به اکثریت آغاز یک فتنه است

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در یادداشتی با عنوان زندگی سیاسی نوشت: هرگونه تعرض به اکثریت آغاز یک فتنه و مصیبت سیاسی است. به گزارش ایسنا، متن این یادداشت به شرح زیر است: حفظ حرمت قاعده اكثري

لاریجانی: تحریم‌های یک جانبه آمریکا نقض فاحش حقوق بین الملل است

رئیس مجلس شورای اسلامی در سفری به سئول پایتخت کره جنوبی با روسای پارلمانهای چک و فیلیپین دیدار و در دومین نشست روسای مجالس اورآسیا، سخنرانی کرد.  به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در جمع خبرنگاران

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch