لحظه زورگیری نافرجام از زن جوان در خیابان + فیلم

لحظه زورگیری نافرجام از زن جوان در خیابان + فیلم زورگیری که قصد ربودن کیف یک زن جوان را داشت به هدف شوم خود نرسید. به گزارش  گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ زورگ

وقتی آمانو از روند اجرای برجام ابراز رضایت کرد + فیلم

وقتی آمانو از روند اجرای برجام ابراز رضایت کرد + فیلم با وجود پایبندی ایران به تعهدات خود در توافق برجام، آمریکا نه تنها تحریم‌ها علیه ایران را لغو نکرد بلکه تحریم‌های ده ساله جدیدی

افشاگری کارمند سابق شبکه «من و تو» + فیلم

افشاگری کارمند سابق شبکه «من و تو» + فیلم یکی از کارمندان سابق شبکه «من و تو» از سفارش پروژه‌های ضدایرانی توسط دولت انگلیس به این شبکه می‌گوید. به گزارش  گروه فیلم و صوت باشگ

من با قالی بزرگ شدم باقالی! + فیلم

من با قالی بزرگ شدم باقالی! + فیلم سکانسی از سریال خاطره انگیز خانه به دوش با هنرنمایی حمید لولایی را مشاهده می‌کنید. به گزارش  گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ س

مرگ مار آناکوندا پس از خوردن سمور غول پیکر + فیلم

مرگ مار آناکوندا پس از خوردن سمور غول پیکر + فیلم یک مار آناکوندا پس از خوردن سمور غول پیکر به دلایل نامعلومی مرد. به گزارش  گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ یک م

قرائت بیانیه حقوق شهروندی توسط رئیس جمهوری + فیلم

قرائت بیانیه حقوق شهروندی توسط رئیس جمهوری + فیلم رئیس جمهور در همایش قانون اساسی و حقوق ملت، متن منشور حقوق شهروندی را قرائت کرد. به گزارش  گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران

لحظه درگیری نیروهای امنیتی با گروگان گیران در اردن + فیلم

لحظه درگیری نیروهای امنیتی با گروگان گیران در اردن + فیلم گروگان گیری و هدف قرار دادن نیروهای امنیتی اردن در منطقه گردشگری قلعه الکرک با کشته شدن 10 نفر به پایان رسید. به گزارش&nb

دزدگیر جالب مالک یک خودرو + فیلم

دزدگیر جالب مالک یک خودرو + فیلم یک شهروند ساکن فلوریدای آمریکا که با مشکل سرقت وسایل داخل خودرو خود مواجه بود، دست به ساخت یک دزدگیر برقی زد. به گزارش  گروه فیلم و صوت باشگا

انحراف خودرو از خیابان به خاطر رانندگی در حالت غیرطبیعی + فیلم

انحراف خودرو از خیابان به خاطر رانندگی در حالت غیرطبیعی + فیلم رانندگی در حالت غیرطبیعی باعث انحراف خودرو و آسیب دیدن راننده شد. به گزارش  گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جو

بیمارستان فرقانی در قم با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد + فیلم

بیمارستان فرقانی در قم با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد + فیلم بیمارستان 350 تختخوابی فرقانی با حضور حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد. به گزارش  گر

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch