آغاز ارائه درخواست انتقالي و مهماني دانشجويان دوره‌هاي كارداني و كارشناسي

معاون سازمان سنجش آموزش كشور از مهلت ارائه درخواست انتقالي و مهماني دانشجويان دوره‌هاي كارداني و كارشناسي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي دولتي و غيردولتي سال89 از امروز بعدازظهر خبر داد.

جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کنکور کاردانی به کارشناسی

سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1389 در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی را 3 و 4 مهرماه اعلام کرد.

نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 89 اعلام شد

فهرست اسامی پذیرفته شدگان رشته های متمرکز و معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1389بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

نتایج کنکور کاردانی ‌به ‌کارشناسی فردا منتشر می‌شود

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی در روز آینده خبر داد و گفت: 123 هزار و 661 نفر در این آزمون پذیرفته می شوند.

تاریخ اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 89

معاون سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1389 در هفته آینده خبر داد و گفت: حدود 123 هزار و 500 نفر در این آزمون پذیرفته می شوند.

تخلف در ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی/ تلاش برای اعلام تکمیل ظرفیت

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: این ظرفیت باز هم بیش از فرهنگیان شرکت کننده در کنکور است و حق بسیاری از افرادی که دوره کاردانی را تمام کرده و رتبه خوبی را در کنکور کاردانی به کارشناسی به دست آورده اند ضایع می کند.

ظرفيت پذيرش گروه‌هاي مختلف آزمون كارشناسي ناپيوسته

معاون سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج نهايي آزمون كارشناسي ناپيوسته تا پايان شهريور ماه خبر داد و افزود: كارنامه نهايي آزمون مهر ماه 89 از طريق سايت سازمان سنجش منتشر مي‌شود.

تاریخ اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی 89

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به پایان رسیدن مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی بیش از 170 هزار داوطلب انتخاب رشته خود را انجام دادند.

مهلت انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی تمدید شد

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی تمدید شد و داوطلبان می توانند تا ساعت 24 پنج شنبه 11 شهریور ماه انتخاب رشته خود را انجام دهند.

مهلت انتخاب رشته آزمون كارشناسي ناپيوسته امشب پايان مي‌يابد

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به اتمام مهلت انتخاب رشته آزمون كارشناسي ناپيوسته تا ساعت 24 امشب ( سه‌شنبه) به داوطلبان توصيه كرد تا در مهلت باقي‌مانده نسبت به انتخاب رشته اقدام كنند تا در ساعات پاياني، شلوغي سايت مانع انتخاب رشته آنها نشود.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch