شهرداری انتخاب شود که دنبال ریاست‌جمهوری نباشد!

«تجربه نشان داده دولت‌ها با شهردارهایی که حس می‌کنند زمینه رئیس‌جمهور شدن در آنها وجود دارد، جور دیگری برخورد می‌کنند و آنها را رقیب خود می‌دانند.» به گزارش ایسنا، هفته‌نامه جامعه‌ پ

برجام یک اتفاق بود و دیگر تکرار نمی‌شود!

یک تحلیل‌گر اصولگرا مدعی شد: «مصوبه جدید سنا آرایش صحنه سیاست داخلی ایران را دچار تحول کرد و از این پس کسانی که برای دفاع از برجام سینه چاک می‌کردند به پستوهای خانه‌هایشان می‌روند و چنین رفتاری را

زلزله 4،3ریشتری خلخال را لرزاند

به گزارش ایرنا از مرکز لرزه نگاری کشوری این زمین لرزه در موقعیت 58، 38 شمالی و 48،56 شرقی در عمق هشت کیلومتری زمین رخ داده است. این زمین لرزه در پنج کیلومتری خلخال، 22 کیلومتری گیوی اردبیل و 2

دزدان دریایی نفتکش تایلندی را در آب های مالزی ربودند

به گزارش ایرنا، تارنمای مالای میل آنلاین روز سه شنبه به نقل از پورنچای پینتونگ فرمانده نیروی دریایی تایلند اعلام کرد که این حادثه روز جمعه در آبهای سواحل کوانتان مالزی رخ داده است. کشتی

راز قتلی که پس از 30 سال آشکار شد

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ چندی پیش کارآگاهان مطلع شدند که عامل قتل یک پیرزن در شهرک احمدیه در سال 1366 فردی به نام «جمشید . ر» است. با توجه به اهمیت

هاشمی‌طبا: گفتند به نفع آقای رییسی کنار برو!

«یک آدم خیلی محترمی با من تماس گرفت که به نفع آقای رییسی کنار بروم. من هم گفتم خودم صالح‌تر از ایشان هستم و قرار هم نیست کنار بروم... خود آقای رییسی اگر زمانی خواست به ایشان می‌گویم. آن ف

تلگرام ابزار کار تروریست ها در سن پتربوزگ

به گزارش ایرنا، سازمان امنیت فدرال روسیه روز دوشنبه در بیانیه ای که در سایت اینترنتی خود منتشر کرده، نوشته است: در جریان تحقیقات پیرامون حادثه تروریستی سوم آوریل در یکی از ایستگاههای مترو در سن

شش کودک پاکستانی براثر انفجار 'بمب اسباب بازی' کشته شدند

به گزارش ایرنا، مقامات محلی گفته اند این رویدار در روستایی به نام اسپین مارک در مناطق قبایلی نزدیک به مرز افغانستان رخ داده و قربانیان این انفجار، کودکانی بین 6 تا 12 سال بوده اند. گزارش رسان

نزاع سرنشینان 2 خودرو در سیرجان یک کشته و یک زخمی بر جا گذاشت

سرهنگ محمدرضا ایران نژاد روز دوشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا افزود: سانحه رانندگی مشکوک خودرو سواری پراید امروز در پی تعقیب و گریز با خودرو پژو در خیابان آیت الله سعیدی سیرجان رخ داد. وی ادا

پلنگ 50 راس گوسفند را در روستای پل نگین اندیکا درید

نیازعلی سهرابی شامگاه دوشنبه به خبرنگار ایرنا افزود:این حادثه حوالی غروب امروز و زمانی که گوسفندان برای چرا به کوهستان اطراف رفته بودند، اتفاق افتاد. وی افزود:متاسفانه با توجه به بافت عشایری من

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch