راه‌اندازی بازارچه‌های دانشجویی در دانشگاه آزاد

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی در بخش مفاخر و مشاهیر ۳۰۰ واحد دانشگاه آزاد را برای شناسایی شخصیت‌های منطقه‌ای بسیج کرده است تا در حفظ حوزه فرهنگی و میراث معنوی گام بردارد.

شهادت ۳۰ دانشجوی دانشگاه آزاد در دفاع از حرم اهل بیت

مدیر کل شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد گفت: طی سالهای اخیر حدود ۳۰ دانشجوی دانشگاه آزاد در دفاع از حرم اهل بیت در کشورهای عراق و سوریه به شهادت رسیده اند.

ثبت نام آزمون زبان EPT دانشگاه آزاد آغاز شد

ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۰ امروز دوشنبه ۱۶ فروردين ماه آغاز شد.

وزارت علوم بیش از ۳ هزار رشته محل کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را تایید کرد

فهرست رشته های دارای مجوز دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد در آخرین بروز رسانی شورای گسترش وزارت علوم تحقیقات و فناوری تایید شد .

ارائه تسهیلات جدید به کارمندان و اساتید ایثارگر دانشگاه آزاد

مدیرکل شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد گفت: از سال جاری قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در این دانشگاه در سه حوزه دانشجویی، کارمندی و اساتید اجرا می شود.

تشریح وضعیت دانشگاه آزاد در بخش علوم پزشکی

رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به توسعه دانشگاه آزاد در بخش علوم پزشکی گفت: رشته‌محل‌های گروه علوم پزشکی در مهرماه سال 92، 174 رشته بوده است که در سال 94 این تعداد به 287 رشته افزایش یافت.

افزایش همکاری‌های دانشگاه آزاد و دانشگاه سینرگیا روسیه

هم زمان با سفر دکتر حمید میرزاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی به مسکو، دفتر این دانشگاه در دانشگاه سینرگیا (هم افزایی) روسیه افتتاح شد و موافقت نامه همکاری بین این دو دانشگاه به امضا رسید.

تقویم آزمونی ۹۵؛ خرداد؛ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد آزاد

آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی در خرداد ۹۵ برگزار می شود.

جذب 11 هزار عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد تا خرداد 95

رییس دانشگاه آزاد گفت: تا پایان خرداد 95، 11 هزار نفر در هیئت علمی دانشگاه آزاد جذب می‌شوند.

پرداخت حق مهارت به کارکنان دانشگاه آزاد

در آخرین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد در سال ۹۴ با دستور رئیس این دانشگاه برقراری حق مهارت کارکنان دیپلم و فوق دیپلم تصویب و در قالب بخشنامه ای ابلاغ شد.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch