مهلت ثبت‌نام آزمون فني حرفه‌اي تمديد نمي‌شود

معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: مهلت ثبت‌نام آزمون فني حرفه‌اي تا ساعت 24 امروز است و اين مهلت به هيچ وجه تمديد نمي‌شود.

40 درصد از ظرفيت آزمون فني حرفه‌اي به داوطلبان بومي اختصاص مي‌يابد

معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: 40 درصد از ظرفيت هر يك از رشته‌هاي تحصيلي آزمون فني حرفه‌اي به داوطلبان بومي اختصاص مي‌يابد

داوطلبان آزمون فني‌حرفه‌اي فقط مي‌توانند يك كدرشته انتخاب كنند

معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: هر داوطلب آزمون فني حرفه‌اي فقط مجاز است كه يكي از كدرشته‌هاي امتحاني متناسب با ديپلم خود را انتخاب كند

تاريخ توزيع كارت آزمون كارداني پيوسته دانشگاه آزاد 89

آزمون كارداني پيوسته سال 89 دانشگاه آزاد جمعه 8 مردادماه برگزار مي‌شود.

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور فنی و حرفه ای از 9 مردادماه

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: سازمان سنجش اطلاعات مربوط به ثبت نام آزمون کاردانی فنی و حرفه ای سال 89 را برای اصلاح و ویرایش از روز شنبه 9 مردادماه منتشر می کند.

فردا آخرین مهلت ثبت نام فنی و حرفه ای ها/ مهلت ثبت نام تمدید نمی شود

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور ساعت 24 فردا 4 مردادماه را آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون فنی و حرفه ای اعلام کرد و گفت: این مهلت به هیچ عنوان تمدید نمی شود.

ثبت‌نام آزمون فني‌ وحرفه‌اي 89 تا دوشنبه ادامه دارد

وي در مورد ظرفيت پذيرش آزمون، اظهاركرد: حدود 35 هزار نفر در دوره‌هاي روزانه و بيش از50 هزار نفر در موسسات غيرانتفاعي پذيرفته خواهند شد كه در كل ظرفيت پذيرش90 هزار نفري اين دوره آزمون، نسبت به دوره گذشته يكسان است.

قبولي ديپلمه‌هاي نظري در آزمون فني حرفه‌اي ملغي مي‌شود

معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: داوطلباني كه ديپلم كامل متوسطه نظام جديد يا قديم نظري را دارند در صورت شركت در آزمون فني حرفه‌اي متخلف شناخته شده و در هر مرحله از تحصيل كه باشند قبولي آنان ملغي و از ادامه تحصيل آنها ممانت به عمل آمده و ملزم به پردا

زمان حضور وزرای آموزشی در مجلس برای بررسی وضعیت فنی و حرفه‌ایها

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پی منتفی شدن حضور وزرای علوم و آموزش و پرورش در مجلس که به دستور رئیس مجلس مقرر شده بود جهت مذاکره درباره لغو پذیرش دانشجوی فنی و حرفه ای به مجلس بیایند گفت: وزرای علوم و آموزش و پرورش تا یکشنبه هفته آتی به مجلس م

رئيس سازمان سنجش ‌: در مورد كنكور كارداني پيوسته فني حرفه اي ها بلا تكليف هستيم

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: وزارت آموزش و پرورش باید تکلیف ما را در زمینه پذیرش، عدم پذیرش و میزان پذیرش دانشجویان فنی و حرفه ای مشخص کند تا ما به دنبال ظرفیت سازی برای این داوطلبان در آموزشکده های فنی و حرفه ای و یا دانشگاهها باشیم.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch