پذیرش دانشجوی بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه ایلام

دانشگاه ایلام برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون براساس سهمیه استعدادهای درخشان می پذیرد.

امکان مجدد ثبت نام در آزمون ارشد پزشکی

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از تمدید مهلت ثبت نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد پزشکی برای سومین بار و تا ساعت 24 امروز،دوشنبه 23 فروردین‌ماه خبر داد.

ظرفیت پذیرش کارشناسی و ارشد در دانشگاههای برتر برای مهرماه سال ۹۵

دانشگاه های برتر کشور در تهران ظرفیت پذیرش دانشجو را در مقاطع مختلف تحصیلی برای مهرماه سال ۹۵ تعیین کردند که بیشتر آنها برنامه ای برای افزایش ظرفیت پذیرش ندارند.

کدام دانشگاه ها در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بدون آزمون دانشجو می پذیرند

دانشگاه های کشور براساس آیین نامه استعدادهای درخشان وزارت علوم برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشجوی بدون آزمون در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پذیرش می کنند.

طرح «سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی» توسط شورای نگهبان تأیید شد

شورای نگهبان طرح «سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی عالی کشور» را با توجه به اصلاحات انجام شده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.

برنامه‌های بازنگری شده دوره کارشناسی ارشد مدیریت به زودی ابلاغ می‌شود

رئیس کارگروه رشته مدیریت شورای تحول و ارتقای علوم انسانی از آماده شدن نقشه راه تحول جامع این رشته و عقد قرارداد برای تألیف 15 کتاب درسی خبر داد.

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون در دانشگاه تربیت مدرس

دانشگاه تربیت مدرس بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (برگزیدگان علمی) در دوره های کارشناسی ارشد سال سال 1395 دانشجو می پذیرد.

فرصت ثبت نام برای کنکور ارشد پزشکی برای سومین بار تمدید شد

مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی، برای بار سوم تمدید شد و داوطلبان می توانند در روز ۲۳ فروردین نسبت به ثبت نام یا ویرایش اقدام کنند.

بازنگری ۱۲ گرایش رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد

رئیس کارگروه رشته حقوق شورای تحول علوم انسانی از آغاز بازنگری گرایشهای کارشناسی ارشد این رشته خبر داد و گفت: از آخرین بازنگری این رشته ها بیش از ۱۰ سال می گذرد.

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون در دانشگاه اراک

دانشگاه اراک برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون براساس سهمیه استعدادهای درخشان می پذیرد.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch