تمدید مهلت ثبت نام کتاب های درسی

معاون سازمان پژوهش وبرنامه ریزی وزارت آموزش وپرورش از اعلام زمان ثبت نام کتاب درسی برای متاخران خبر داد.

مهلت ثبت نام مدارس شاهد تمدید می شود/ تقبل هزینه مدارس از سوی بنیاد شهید

رئیس سازمان امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از احتمال تمدید مهلت ثبت نام مدارس شاهد خبر داد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، محمد حسین کفراشی در خصوص روند ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهدگفت: ثبت نام دانش آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم تا

معلم از "فرق" می نالد نه از "فقر"

‌معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمان از فقر نمی نالند از فرق می‌نالند، گفت: معلم اگر بداند از او حمایت می شود با جان و دل کار خود را ادامه می دهد.

نظارت بر مدارس غیردولتی باعث جلب اعتماد مردم می‌شود

وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر فرآیند محور بودن نظارت بر مسائل آموزشی وپرورشی، گفت: نظارت بر مدارس غیردولتی و مراکز آموزش از راه دور باعث جلب اعتماد بیشتر مردم به آموزش و پرورش می شود.

۴۵۰۰۰ فرهنگی در آستانه بازنشستگی

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش از ورود ۲۸ هزار و ۵۰۰ نیرو جدید به آموزش و پرورش از مهر ماه امسا ل خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم ۴۵۰۰۰ نفر از همکاران فرهنگی در آستانه بازنشستگی باشند که البته در صورت آمادگی می‌توانند ادامه خدمت دهند.

اعلام زمان برای ثبت نام متاخران کتاب درسی

معاون سازمان پژوهش وبرنامه ریزی وزارت آموزش وپرورش از اعلام زمان ثبت نام کتاب درسی برای متاخران خبر داد.

کلاس اولی‌ها ۳۱ شهریور به مدرسه می‌روند/امتیاز ویژه برای ثبت‌نام فرزندان کارمند دولت

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: پیش‌دبستانی‌ها، پایه اول و پایه هفتم سی و یکم شهریور ماه به مدرسه خواهند رفت و سال تحصیلی جدید از سوم مهرماه آغاز می‌شود.

گزارش ایسنا از کمپینی مجازی که مدرسه ساخت

«سلام، از ما مداد می‌خرید؟» هر کدامشان بیش از صدبار این جمله را تکرار کرده‌اند، چندین کیلومتر پیاده روی کرده‌اند تا ثابت کنند که «کم، میشه، زیاد».

آغاز «سال تحصیلی ۹۶ـ۹۵» روز شنبه ۳ مهر در مدارس کشور

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش از فعال شدن سامانه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان خبر داد و گفت: سال تحصیلی ۹۶ـ۹۵ روز شنبه ۳ مهر در مدارس سراسر کشور آغاز می‌شود.

چگونگی ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: برای کارکنان دولت جهت ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس این امکان را فراهم کرده‌ایم که فرزندانشان را بتوانند در مدرسه مسیر محل کار خودشان ثبت‌نام کنند.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch