نگاه بانوی‌اصلاح‌طلب به‌ماجرای‌حمله‌نماینده زن

فعال سیاسی اصلاح‎طلب گفت: انتظار ما از نمایندگان زن در مجلس، شوراها و مدیریت‌های کشور این است که با ارائه طرح‌های تسهیل کننده حضور زنان در فرآیند توسعه در کنار ایفای وظیفه‌های دیگر نمایندگی و مسئو

زن صیغه‌ای: شوهرم برای 3 فرزندم شناسنامه نمی‌گیرد تا مدرسه بروند

زن میانسال با مراجعه به یکی از کلانتریهای مشهد، زندگی تلخش را بازگو کرد. وی گفت: بعد از مرگ مادرم من کنار پدر پیرم زندگی می‌کردم. پدرم درآمدی نداشت و ما در روستا با کمک‌های دیگران و مراک

محاکمه خرچنگ‌های سیاه/ زن قربانی: التماسشان کردم شوهر دارم اما آنها گفتند کاری می‌کنیم شوهرت تو را طلاق بدهد

کیفرخواست متهمان پرونده معروف به «خرچنگ های سیاه» در حالی به اتهام افساد فی الارض و دیگر اتهامات سنگین از سوی نماینده دادستان مشهد صادر شد که به اتهام «تجاوز به عنف» متهمان

واژگونی مینی‌بوس معلمان در بزرگراه آزادگان تهران/ 12 نفر مصدوم شدند( +عکس)

واژگونی مینی‌بوس حامل معلمان در بزرگراه آزادگان ۱۲ مصدوم بر جا گذاشت. به گزارش تسنیم، عصر روز گذشته مینی‌بوس حامل معلمان در بزرگراه آزادگان دچار سانحه شد که بر اثر این حادثه 12 نفر به بی

سرقت میلیاردها تومان چک‌پول از انبار بانک «س»/ بی‌اطلاعی بانک از مفقود شدن هزاران قطعه چک بانکی

ماموران پلیس پایتخت موفق شدند یک سارق حرفه‌ای که میلیاردها تومان چک بانکی را از انبار یکی از بانک‌های کشور به سرقت برده بود دستگیر کنند و این در حالی است که بانک مذکور اطلاعی از به سرقت

ماجرای حبس «داریوش» در دهه 50

روزنامه‌های کثیرالانتشار - 16 شهریور 1355 : داریوش اقبالی دیروز بازداشت شد تا 6 ماه محکومیت خود را در زندان به سر برد. پریشب مأموران کلانتری سه تهران در حالیکه حکم توقیف داریوش را در

انهدام باند فروش لباس های شیطان پرستی در شمال تهران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از انهدام باند خرید و فروش لوازم شیطان پرستی در شمال تهران خبر داد و گفت: دو نفر از اعضای فعال این باند شناسایی و دستگیر شدند. سرهنگ رضا بستوه در گفتگو با مهر درباره جزئیا

پراید پرسرقت‌ترین خودروی تهران

فرمانده انتظامی تهران بزرگ پراید را پرسرقت ترین خودرو در تهران دانست و تصریح کرد که بیشترین سرقت خودرو در تهران متعلق به شرکت‌های خودروسازی است که به ایمنی خودروها توجه نمی‌کنند. به گزار

تصادف ماشین پلیس با موتور سوار در خیابان ولیعصر تهران (عکس)

در عکس زیر تصادف ماشين نيروی انتظامي با موتور سوار در خيابان ولي عصر تهران را مشاهده می نمایید.

مرگ کودک 3 ساله بعد از تجاوز ناپدری / بازداشت مادر و ناپدری (+عکس)

روز یکشنبه ۲۳ مهرماه حاضران در شعبه ۱۰۶ جزایی رشت با ارجاع پرونده‌ای تکان‌دهنده روبه‌رو شدند. شرح کوتاه ماجرا این بود:« ناپدری جوان به کودکی ۳ ساله تجاوز کرده است» به گز

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva