اعلام زمان برگزاری آزمون مجدد برای برخی دروس دانشگاه پیام نور

بر اساس بخشنامه جدید دانشگاه پیام نور عناوین دروسی که تمام یا بیش از نصف سئوالات آنها در نیمسال دوم 91-90 خارج از منبع بود، اعلام و زمان برگزاری آزمون مجدد این دروس مشخص شد.

نحوه پذیرش پیش دانشگاهیها در کنکور 91 فراگیر دانشگاه پیام نور

رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور نحوه پذیرش متقاضیانی که در حال اتمام دوره پیش دانشگاهی هستند و تمایل دارند در کنکور فراگیر این دانشگاه شرکت کنند را تشریح کرد.

رفع ممنوعيت تحصيل پذيرفته‌شدگان دوره‌هاي فراگير داراي مغايرت معدل

معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور خطاب به روسای استانی اين دانشگاه گفت: طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور چنانچه ظرفیت برخی از رشته‌هاي مقطع کارشناسی ارشد دوره فراگیر نوبت یازدهم از آزمون بهمن 90 تکمیل نشده است، ادامه تحصیل پذیرفته شدگان دارای مغایر

موسسات فراگیر و تخلف در سایه مجوز/ ثبت نام و اعلام شهریه زودهنگام

خبرگزاری مهر-گروه حوزه و دانشگاه: در حالیکه سایه مجوز وزارت علوم بر موسسات برگزارکننده دوره های آمادگی فراگیر پیام نور حکمرانی می کند اما هستند موسساتی که برخلاف تعهدنامه عمل می کنند و متقاضیان شرکت در این دوره ها نیز از تخلفات آنها آگاه نیستند.

تقویم کنکورهای فراگیر دانشگاه پیام نور اعلام شد

فرایند ثبت نام و آغاز کنکورهای فراگیر سال 91 دانشگاه پیام نور از مهرماه آغاز خواهد شد و این آزمونها آذرماه برگزار می شوند.

مهلت ارائه مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرفته‌شدگان دوره‌هاي فراگير پيام نور تمديد شد

مهلت ارائه مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان نوبت بیست و سوم فراگیر دانشگاه پیام نور تمدید شد.

فهرست نهایی موسسات برگزار کننده دوره های آمادگی فراگیر منتشر شد

مجوز برگزاری دوره های فراگیر پیام نور از سوی وزارت علوم به دانشگاه جامع علمی کاربردی تفویض شده است و این دانشگاه آخرین لیست موسسات برگزار کننده دوره های فراگیر را اعلام کرد.

اسامی مراکز مجاز برگزار کننده دوره های آمادگی فراگیر اعلام شد

دانشگاه جامع علمی کاربردی که از سوی وزارت علوم مجوز برگزاری دوره های فراگیر پیام نور را بر عهده گرفته است، اسامی مراکز مجاز برگزاری این دوره ها را در کشور اعلام کرد.

ثبت نام ترم تابستان دانشگاه پیام نور آغاز شد/ اعلام ضوابط شرکت در کلاسها

انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور آغاز شده و نحوه طراحی سوالات پایان ترم تابستان دانشگاه بر اساس منابع نیمسال دوم 91-90 اعلام شده است.

جزئیات ترم تابستان دانشگاه پیام نور اعلام شد/ مهلت پرداخت شهریه

دستور العمل ثبت نام ترم تابستان سال 91 دانشگاه پیام نور و همچنین حداکثر تعداد واحد قابل اخذ در ترم تابستان اعلام شد.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch