لاریجانی وزیران علوم و آموزش ‌و ‌پرورش را به مجلس فراخواند

علی لاریجانی رئیس مجلس پس از دریافت نامه‌ای از رئیس کمیسیون آموزش و همچنین عده‌ای از نمایندگان در رابطه با عدم اجرای قانون پذیرش دانشجوی فنی و حرفه‌ای، وزیران علوم و آموزش و پرورش را به مجلس فرا خواند.

نامه رييس كميسيون آموزش و تحقيقات به رييس مجلس در پي لغو آزمون فني و حرفه‌اي

رييس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس با اشاره به توقف ثبت‌نام آزمون فني‌ و حرفه‌اي از رييس مجلس شوراي اسلامي خواست تا براساس اصل 138 قانون اساسي كه بخشنامه‌ها و آيين نامه‌هاي مصوب دولت نمي‌تواند مغاير قوانين مصوب باشد، به دولت ابلاغ كند كه دولت و دستگاه

احتمال لغو مصوبه توقف پذیرش دانشجوی فنی حرفه‌ای توسط رئیس مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی مغایرت مصوبه شورای عالی اداری درباره لغو پذیرش دانشجوی فنی و حرفه ای با مصوبه مجلس و اعلام نتیجه آن توسط ریاست مجلس خبر داد و گفت: رئیس مجلس می تواند مصوبه را در صورت مغایرت لغو کند.

رييس سازمان سنجش: براي ثبت‌نام آزمون فني حرفه‌اي هنوز فرصت باقي است

وي با بيان اينكه سازمان سنجش با عنوان مجري از وزارت آموزش و پرورش سوال كرد كه آيا هنوز نياز به 35 هزار هنرجو وجود دارد يا خير؟ افزود: متاسفانه وزارت آموزش و پرورش مسئله را در هاله‌اي از ابهام قرار مي‌دهد و به جاي اعلام پاسخ صريح به سازمان سنجش كه مجر

وزراي علوم و آموزش و پرورش برای توضیح توقف ثبت نام آزمون فنی و حرفه ای در كميسيون حاضر مي‌شوند

رييس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي با اظهار تاسف از توقف آزمون آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي گفت: وزراي علوم و آموزش و پرورش به جلسه روز يكشنبه هفته آينده كميسيون دعوت شدند تا به سوالات اعضاي كميسيون درباره اين عملكرد پاسخ دهند.

اظهار تاسف عباسپور از توقف ثبت‌نام آزمون آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي 89

نماينده مردم تهران در خانه ملت ادامه داد: ضمن اين‌كه وزارت آموزش و پرورش طي نامه‌اي به وزارت علوم و سازمان سنجش پذيرش حدود سي و پنج هزار دانشجو در آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي را اعلام كرد و نهايتا دفترچه‌ها منتشر شد، اما متاسفانه ديروز در اقدامي غيرقا

لغوکنندگان ثبت‌نام آزمون فنی ‌و ‌حرفه‌ای جوابگو باشند/ بلاتکلیفی 110 هزار داوطلب

حسینی دولت آبادی در پی اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر لغو ثبت نام آزمون کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای سال 89 گفت: مسئولانی که این تصمیم را گرفته باید جوابگو باشند.

دلایل لغو ثبت نام کنکورفنی و حرفه‌ای از زبان رئيس سازمان سنجش

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با ذکر دلایل لغو ثبت نام آزمون فنی و حرفه ای گفت: وزارت آموزش و پرورش باید پاسخ نامه سازمان سنجش را مبنی بر پذیرش دانشجوی فنی حرفه ای بدهد و تکلیف این سازمان را در این زمینه مشخص کند.

لغو آزمون فنی و حرفه ای آسیب به هنرستانیها است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پی اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر لغو ثبت نام از داوطلبان آزمون کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای سال 89 گفت: این سبک تصمیم گیریها باعث آسیب به تعداد زیادی از جوانان می شود.

آيا اميدي براي برگزاري كنكور كارداني پيوسته 89 وجود دارد؟

ثبت ‌نام آزمون كارداني پيوسته آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي سال 1389 شب گذشته در حالي از سوي سازمان سنجش به دليل مصوبه شوراي عالي اداري و بلاتكيفي سازمان درباره اين آزمون متوقف شد كه كمتر از چند ساعت به آغاز ثبت‌نام داوطلبان باقي نمانده بود.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch