وزیر پیشنهادی دفاع: قدرت موشکی به ویژه بالستیک و کروز را توسعه می‌دهیم

وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: قدرت موشکی در همه زمینه‌ها به ویژه بالستیک و کروز را توسعه خواهیم داد، قدرت پدافند هوایی را توسعه می‌دهیم، به سمت توسعه قدرت هوایی راهبردی حرکت خواه

قائم مقام وزیر علوم: درخصوص سرپرستی وزارتخانه تصمیم نهایی گرفته نشده/ احتمال سرپرستی فرهادی وجود دارد

قائم مقام وزیر علوم با تاکید بر اینکه هنوز درخصوص سرپرستی این وزارتخانه تصمیم نهایی گرفته نشده است گفت: سرپرست وزارت علوم توسط رئیس‌جمهور بعد از بررسی رای اعتماد وزرای پیشنهادی مشخص خواهد شد. دکتر

حاشیه‌های سومین روز بررسی صلاحیت وزرا/ وزیری که اشتباه معرفی شد

سومین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در حالی آغاز شد که از همان ابتدای جلسه علنی جنب و جوش و گفت‌وگوهای نمایندگان عضو فراکسیون امید درباره پیگیری موضوع اعتصاب غذای کروبی به چشم می‌خورد. به گزارش

سومین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم (عکس)

سومین جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی حسن روحانی برای کابینه دولت دوازدهم امروز پنجشنبه ۲۶ مرداد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

وزیر پیشنهادی کشاورزی: از کودکی کشاورز بوده و هستم/ در حال بازپرداخت بخش دوم پول گندم‌کاران هستیم

وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: درخصوص مدرک تحصیلی من صحبت شده است. من از ابتدای کودکی با کشاورزی فاصله‌ای نداشته‌ام و از طرفی کشاورز بوده و هستم. فرض کنید من لیسانس منابع طبیعی یا زراعت داشته باش

بیانیه سازمان اداری و استخدامی درباره اظهارات یک نماینده مجلس

روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور درباره اظهارات نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد. به گزارش ایسنا، در این بیانیه آمده است:" اظهارات آقای کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد د

سیدحسن خمینی: امام و شهدا قابل مصادره نیستند/ نباید در "شرایط حساس کنونی" ماند

یک چیزهایی مال مردم ایران و نسل آینده است مثل آب‌های زیر زمینی. نباید گذاشت کسی مصادره‌اش کند همه هم این ظرفیت را دارند که اگر دستشان رسید مصادره‌اش کنند. یکی از این موارد هم که نباید مصادره شود ا

۲۱۲ نماینده مجلس از خدمات سردار دهقان تقدیر کردند - خبرگزاری مهر

۲۱۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به سردار دهقان وزیر دفاع دولت یازدهم، از زحمات وی تقدیر کردند. به گزارش خبرنگار مهر ، در پایان جلسه علنی روز پنجشنبه مجلس شورای ا

تقدیر ۲۰۸ نماینده مجلس از صالحی‌امیری - خبرگزاری مهر

۲۰۸ نماینده مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور، ضمن تقدیر از صالحی‌امیری وزیر فرهنگ و ارشاد دولت یازدهم، خواستار استفاده از وی در سطوح مختلف نظام شدند. به گزارش خبرنگار مهر ، در پایان جلسه ع

وجود نگاه سیستمی، همه مشکلات مسکن را به گردن آخوندی انداخت - خبرگزاری مهر

نماینده مردم آباده در مجلس گفت: تا زمانی که نگاه سیستمی به حوزه مسکن وجود نداشته باشد، همه مشکلات این حوزه به گردن وزیر راه و شهرسازی است می‌افتد. به گزارش خبرنگار مهر ، در ادامه جلسه ع

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch