این سایت به فروش می رسد 09139135264


بیمه درمان خانواده نوین روانه بازار شد

شرکت بیمه نوین همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، محصول جدید خود با عنوان "بیمه درمان خانواده" را رونمایی می‌کند.


به گزارش روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین؛ با توجه به آنکه هزینه‌های درمانی و پزشکی بخش بزرگی از دغدغه افراد و خانواده‌ها است، بیمه نوین بیمه‌نامه جدید "بیمه درمان خانواده" خود را در چهار طرح، با سقف پوشش‌ها و حق بیمه‌های مختلف بر اساس نیاز مشتریان ارائه کرده است.

"بیمه درمان خانواده" نوین برای جبران بخشی از هزینه‌های درمانی به همه افراد از بدو تولد تا 60 سال  و نیز  افراد بالای 60 سال با پرداخت حق بیمه بالاتر ارائه می‌شود.

برای تهیه این بیمه‌نامه نیازی به دارا بودن بیمه تأمین اجتماعی یا دیگر بیمه‌ها به عنوان بیمه‌گر پایه نیست. با این وجود در صورت داشتن بیمه‌گر پایه، حق بیمه پرداختی کمتر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، "بیمه درمان خانواده" نوین پوشش‌های درمانی مختلفی مانند هزینه‌های بیمارستانی، پاراکلینیکی، جراحی‌های مجاز، خدمات آزمایشگاهی، ویزیت و دارو، زایمان، نازایی، دندانپزشکی و ... را شامل می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های این طرح جدید بیمه نوین امکان پرداخت هزینه‌ها به دو صورت سالانه و اقساطی، برخورداری از مزایای تخفیف در صورت داشتن شرایط و صدور بیمه‌نامه با کم‌ترین فرآیند اداری است. همچنین انجام آزمایشات پزشکی، تنها در صورت لزوم و با تشخیص کارشناسان بیمه ضروری خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به شعب و نمایندگی‌های بیمه نوین و تکمیل فرم‌های لازم این طرح را خریداری کنند. اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح در سایت شرکت بیمه نوین به آدرسnovininsurance.com  و یا با تماس با شماره 02123047 در دسترس است.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top