رشد ۲۲ درصدی بیمه ورزشی در ۶ ماهه نخست سال جاری در هرمزگان

معاون ورزش و جوانان هرمزگان مطرح‌کرد رشد ۲۲ درصدی بیمه ورزشی در ۶ ماهه نخست سال جاری در هرمزگان شناسه خبر: 1216634 سرویس: استانها ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۹ معاون ورزش و جوانان هرمزگان از پیشرفت

رشد ۲۲ درصدی بیمه ورزشی در ۶ ماهه نخست سال جاری در هرمزگان
معاون ورزش و جوانان هرمزگان مطرح‌کرد
رشد ۲۲ درصدی بیمه ورزشی در ۶ ماهه نخست سال جاری در هرمزگان
شناسه خبر: 1216634
سرویس: استانها
۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۹
معاون ورزش و جوانان هرمزگان از پیشرفت ۲۲ درصدی بیمه ورزشی در ۶ ماهه نخست سال خبرداد و گفت: آمار ورزشکاران سازمان یافته در این مدت، ۳۰ هزار نفر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.
مظفر خادمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در
بندرعباس
، با اشاره به کسب موفقیتهای جامعه ورزشی هرمزگان در 6 ماهه نخست سال جاری اظهارداشت:  اداره‌کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در این مدت به موفقیت‌های چشمگیری در استان دست یافته است.
وی بیان‌داشت: در 6 ماهه نخست سال‌ جاری، 76 اعزام در 32 رشته ورزشی صورت گرفت که بیش از 100 مدال رنگارنگ اعم از طلا، نقره و برنز در رشته های مختلف کسب شد.
معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: از بین تیم‌های اعزامی، بیش از 50 نفر به تیم ملی دعوت شدند که  از این تعداد 36 نفر نیز عضو اصلی تیم ملی هستند و انتظار داریم تا رقم دعوت شدگان به تیم ملی به 100 نفر افزایش یابد.
خادمی تصریح‌کرد: این روند در استان هرمزگان رو به افزایش بوده و در مهرماه، ورزشکارانی به تیم ملی دعوت شده‌اند و مطمئن هستیم که افزایش آمار دعوت شدگان به تیم ملی به 100 نفر دور ار انتظار نیست.
وی با بیان اینکه در 6 ماهه نخست سال جاری، افتخارات خوبی را در رشته‌های مختلف کسب کرده‌ایم گفت: تیم‌های باشگاهی در حوزه فوتسال، فوتبال و فوتبال ساحلی به لیگ برتر صعود کرده‌اند که در همین راستا، 36 نفر عضو ثابت تیم ملی بودند.
معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان هرمزگان اضافه‌کرد: تیم ملی فوتبال نوجوانان نیز نائب قهرمان آسیا شدند و غلامعباس کروکی به عنوان نماینده این تیم در مسابقات کبدی جهان فعالیت دارد.
خادمی ابرازداشت: در حوزه ورزش بانوان موفقیت‌های خوبی کسب شده  و 6 تن از بانوان و همچنین در رشته اسکیت بانوان نیز به تیم ملی دعوت شدند.
وی از پیشرفت 22 درصدی بیمه ورزشی در 6 ماهه نخست سال جاری خبرداد و گفت: آمار ورزشکاران سازمان یافته در این مدت، 30 هزار نفر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد 22 درصدی روبه رو بوده است.
خادمی ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان با برگزاری کلاس‌های مربیگری، داوری، کارگاه‌های آموزشی، مهارت‌های یازده‌گانه پیش نیاز مربیگری و دوره‌های آموزشی در رشته‌های مختلف ورزشی در حوزه آموزش جزء 10 استان برتر کشور محسوب می‌شود.
معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: اوج برگزاری دوره‌های آموزشی در 6 ماهه دوم سال انجام می‌شود و این اداره‌کل از استان‌های برتر در این زمینه شناخته شده، بنابراین سعی کردیم تا این مهم را به عنوان پایلوت در استان اجرا و حفظ کنیم.
وی با اشاره به رشد کمی و کیفی باشگاه‌های ورزشی استان هرمزگان در سال جاری نسبت به سال قبل تصریح‌کرد: در سال‌جاری بیش از 300 باشگاه ثبت شده در استان درحال فعالیت هستند که پیشرفت خوبی در 6 ماهه نخست سال جاری در این زمینه حاصل شده است.
خادمی، راه‌اندازی ایستگاه‌های ورزش همگانی، اجرای ورزش شامگاهی در سه منطقه شهر بندرعباس، تعیین جایگاه ویژه ورزش صبحگاهی و شامگاهی در دیگر شهرستان‌های هرمزگان، اجرای ورزش شامگاهی در مجموعه ورزشی تختی و خلیج فارس از ساعت 19 تا 23 به صورت سازماندهی شده، برگزاری کلاس‌های مربیگری صبحگاهی و شامگاهی از دیگر فعالیت‌های ادارهکل ورزش و جوانان هرمزگان در استان برشمرد.
معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان هرمزگان با اشاره به برنامه‌های شاخص اداره‌کل ورزش و جوانان هرمزگان، اهتمام جدی به امر آموزش و میزبانی اردوهای تیم ملی و همچنین مسابقات قهرمانی کشور را از جمله برنامه‌های شاخص این اداره کل در 6 ماهه دوم سال جاری نام برد.
وی از میزبانی اردوهای تیم ملی و مسابقات قهرمانی کشور به عنوان برنامه شاخص این اداره‌کل نام برد و گفت: میزبانی از این مسابقات در استان شروع شده و درحال حاضر نیز میزبان مسابقات اسکیت جنوب کشور هستیم و در آینده‌ای نزدیک نیز میزبان مسابقات کشوری دراگنبود هستیم.
خادمی گفت: اولین مسابقات پیش رو با عنوان اسکیت جنوب کشور در رده‌های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان پنج شنبه و جمعه 29 و 30 مهر ماه 95 در بندرعباس برگزار می‌شود.
معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: برنامه‌ریزی شده تا در نیمه دوم  سال جاری، در هر ماه میزبانی از 2 الی 3 مسابقات قهرمانی کشور را داشته باشیم تا شاهد دگرگونی خوبی در سطح هیئت‌های ورزشی استان باشیم.
وی با اشاره به عوامل موفقیت ورزشکاران هرمزگانی تصریح‌کرد: ورزشکاران استان به لحاظ ژنتیکی از استعدادهای خوبی برخوردارند و بر اساس آمایش‌های انجام شده در 10 رشته به این نتیجه رسیدیم که ورزشکاران هرمزگانی توانایی قهرمانی در برخی رشته‌های ورزشی را دارند به طوری که هر ساله در برخی از رشته‌ها همانند فوتبال، فوتسال، والیبال، اسکیات، وزنه‌برداری و ... به تیم ملی دعوت می‌شوند.
خادمی، همدلی بین مجموعه اداره کل و هیئت‌های ورزشی هرمزگان و همچنین حمایت‌های استاندار از دیگر عوامل موفقیت جامعه ورزشی استان عنوان‌کرد.
معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان هرمزگان تصریح‌کرد: ورزش‌های قهرمانی استان نیازمند توجه بیشتر بوده چرا که ما در حوزه ورزش‌های همگانی و قهرمانی راحت‌تر می‌توانیم فعالیت کنیم، مجموعه استان می‌تواند به ورزش همگانی و قهرمانی کمک کند.
وی در ادامه ابرازداشت: موفقیت‌های بیشتری ورزشکاران هرمزگانی نیازمند حمایت مسئولان از ورزش‌های همگانی و قهرمانی است.
خادمی بیان‌کرد: در حوزه ورزش‌های حرفه‌ای با مشکل مواجه هستیم و صنایع غرب باید اداره‌کل ورزش و جوانان استان را در این راستا حمایت کند، همانطور که آلودگی‌های این صنایع نصیب بچه‌های هرمزگان می‌شود انتظار می‌رود تا صنایع نیز به کمک ورزش استان بشتابند.
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: انتظار از صنایع غرب در حمایت از استعدادهای ورزشی، انتظار زیادی نیست، اغلب ملی پوشان کشورمان به دلیل عدم حمایت نمی‌توانند از استعدادهای خود استفاده کنند، بعضا انتظار دارند تا اداره‌کل ورزش و جوانان استان در جهت رفع مشکلات و موانع باشگاه‌ها اقدام کند اما این اداره کل به تنهایی قادر نیست و فقط در زمینه اعطای تسهیلات به باشگاه‌های خاص، پیگیری فرایند تاسیس باشگاه و ... فعالیت می‌کند.
وی با بیان اینکه چرخ ورزش استان هرمزگان تنها به دست اداره‌کل ورزش و جوانان استان نمی‌چرخد گفت: تمامی دستگاه‌هاباید از ورزش‌های همگانی و قهرمانی استان حمایت کنند، در صورت تحقق این مهم، هرمزگان جزء 10 استان برتر در زمینه ورزش‌ حرفه‌ای می‌شود.
انتهای پیام/

مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی

مزار علامه بلادی در وادی السلام نجف بازسازی می‌شود

امام جمعه بوشهر: مزار علامه بلادی در وادی السلام نجف بازسازی می‌شود شناسه خبر: 1221127 سرویس: استانها ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۸ امام جمعه بوشهر گفت: مرحوم علامه بلادی نماد و ریشه هویت دینی و اس

۱۱۷.۷ هزار میلیارد ریال عرصه صنعت استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود

رئیس سازمان صنعت و معدن استان بوشهر: ۱۱۷.۷ هزار میلیارد ریال عرصه صنعت استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود شناسه خبر: 1221149 سرویس: استانها ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت

بستر فعالیت سرمایه‌گذاران خارجی در استان قزوین فراهم شود

اخبار کوتاه استان قزوین بستر فعالیت سرمایه‌گذاران خارجی در استان قزوین فراهم شود شناسه خبر: 1221169 سرویس: استانها ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳ معاون امور عمرانی استانداری قزوین گفت: حضور سرمایه‌گ

دیواره شیشه‌ای حائل کنار ضریح مطهر امام رضا(ع) جابه‌جا شد

دیواره شیشه‌ای حائل کنار ضریح مطهر امام رضا(ع) جابه‌جا شد شناسه خبر: 1221154 سرویس: استانها ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳ دیواره شیشه‌ای حائل کنار ضریح مطهر امام رضا(ع) جابه‌جا شده است. به گزارش خ

بیش از ۵۰ هزار هکتار کلزا در اراضی کشاورزی استان گلستان کشت می‌شود

رئیس اداره پنبه و دانه‌های روغنی گلستان: بیش از ۵۰ هزار هکتار کلزا در اراضی کشاورزی استان گلستان کشت می‌شود شناسه خبر: 1221165 سرویس: استانها ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳ رئیس اداره پنبه و دانه‌ها

فراخوان جایزه ملی داستان کوتاه "سه‌قلاتون" در گچساران اعلام شد

رئیس ارشاد گچساران در گفت‌وگو با تسنیم: فراخوان جایزه ملی داستان کوتاه "سه‌قلاتون" در گچساران اعلام شد شناسه خبر: 1221161 سرویس: استانها ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۴ رئیس اداره فرهنگ و ا

دانش‌آموزان شهرستان کلاله به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

فرمانده سپاه کلاله: دانش‌آموزان شهرستان کلاله به اردوهای راهیان نور اعزام شدند شناسه خبر: 1221152 سرویس: استانها ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۴ فرمانده سپاه شهرستان کلاله گفت: دومین گروه از دانش آمو

تعداد پرونده‌های وارده به تعزیزات حکومتی آذربایجان غربی به ۸۷۰۰ مورد رسید

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی در گفت‌وگو با تسنیم: تعداد پرونده‌های وارده به تعزیزات حکومتی آذربایجان غربی به ۸۷۰۰ مورد رسید شناسه خبر: 1221178 سرویس: استانها ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:

اجلاس جوانان کشورهای اسلامی مقدمه تحقق چشم انداز "مشهد۲۰۱۷" است

رئیس گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد در اجلاس جوانان کشورهای اسلامی: اجلاس جوانان کشورهای اسلامی مقدمه تحقق چشم انداز "مشهد۲۰۱۷" است شناسه خبر: 1221160 سرویس: استانها ۰۴ آبان ۱۳۹۵ -

بلاتکلیفی «معتمد لار»/ حل اختلاف به کمیته فنی واگذار شد

گزارش تسنیم از شهرستان‌های استان فارس بلاتکلیفی «معتمد لار»/ حل اختلاف به کمیته فنی واگذار شد شناسه خبر: 1221008 سرویس: استانها ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۵ مرمت ساباط معتمد لار بدون طرح

آخرین مطالب

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.