این سایت به فروش می رسد 09139135264


خبر جدید درباره حق بیمه تکمیلی بازنشستگان

خبر جدید درباره حق بیمه تکمیلی بازنشستگان


1399/06/17

غلامرضا پناه در مراسم افتتاح خانه امید بازنشستگان در نهاوند اظهار کرد: در زمینه ارائه خدمات درمانی بیشتر به بازنشستگان کشوری حق بیمه تکمیلی بازنشستگان از ۶۰ هزار تومان به ۱۴۰ هزار تومان افزایش یافت و به یکی از نیازمندی‌های کلیدی این قشر پاسخ داده شد.
وی افزود: در دوران جدید مدیریت وزارت رفاه اقدامات رفاهی خوبی برای بازنشستگان انجام گرفته که نشات گرفته از باور و اعتماد وزیر به بازنشستگان کشوری است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به خدمات صورت گرفته به  بازنشستگان افزود: یکی از اقدامات وزیر در این خصوص بحث همسان‌سازی حقوق بازنشستگان بود که بخشی از آن در مهرماه امسال اجرایی خواهد شد.

 

وی افزود: همچنین در زمینه خرید سهام برای  بازنشستگان اقدامات مفیدی صورت گرفته و در این زمینه تسهیلات ۱۰ میلیون ریالی منظور شده است.

 

پناه افزود: به منظور ارائه خدمات رفاهی طرح سفر کارت در دست اقدام قرار گرفت که با توجه شرایط بیماری کرونا و محدودیت سفرها تاخیر در اجرای آن بوجود آمد اما اجرای آن در آینده از برنامه های وزارت رفاه است.

 

وی از ارائه تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان خبر داد و افزود: به منظور ارائه خدمات رفاهی به بازنشستگان تسهیلات قرض الحسنه از هفت میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافت.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی از اختصاص اعتبارات دستگاه‌های اداری به امور بازنشستگان خبر داد و گفت: یکی از موضوعاتی که در دولت مورد پیگیری قرار گرفته صدور مجوز برای دستگاه‌های اداری است تا از محل صرفه‌جویی‌های خود اعتباراتی را به امور بازنشستگان اختصاص دهند.

 

وی خانه‌های امید را یکی از مراکز رفاهی برای ارائه خدمات متنوع به بازنشستگان دانست و افزود: تا کنون در سطح کشور ۴۶ خانه امید احداث شده که سه واحد آن در استان همدان راه‌اندازی شده است.

 

پناه در پایان گفت: افکار و اندیشه‌های بازنشستگان می‌تواند در آرامش، توسعه و آبادانی منطقه تاثیرگذار باشد که ما باید از ظرفیت‌های آنان استفاده‌های لازم را ببریم.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top