این سایت به فروش می رسد 09139135264


۹۰ درصد موتورسیکلت‌های کشور فاقد پوشش بیمه شخص ثالث هستند

۹۰ درصد موتورسیکلت‌های کشور فاقد پوشش بیمه شخص ثالث هستند


1399/06/30

به گفته مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی کشور ریسک موتورسیکلت ۲۰ برابر خطر سایر وسایل نقلیه موتوری است و در این میان ۹۰ درصد موتورسیکلت‌های کشور فاقد پوشش بیمه شخص ثالث هستند.

 

علی جباری با اشاره به نزدیک بودن پایان زمان اجرای طرح ملی بخشودگی جرایم دیرکرد تمدید بیمه شخص ثالث گفت: ۳۱ شهریور ماه آخرین مهلت بهره مندی از بخشودگی جرایم برای دارندگان موتور سیکلت و ماشین آلات کشاورزی می‌باشد.

 

مدیرعامل صندوق تامین خسارت بدنی کشور ادامه داد: داشتن بیمه نامه شخص ثالث برای دارندگان وسایل نقلیه موتوری هم الزام و هم تکلیف قانونی است. ولی متاسفانه همچنان علی رغم طرح‌های تشویقی و بخشودگی جرایم متاسفانه به علت سهل انگاری برخی این پوشش را تهیه نکرده اند.

 

وی افزود: بیش از ۹۰ درصد موتورسیکلت‌های کشور همچنان فاقد پوشش بیمه هستند این در حالی است که ریسک موتورسیکلت ۲۰ برابر خطر سایر وسایل نقلیه است.

 

جباری با اشاره به همکاری بیمه مرکزی و شرکت‌های بیمه در طرح ملی بخشودگی جرایم گفت: همه خانواده صنعت بیمه با مشارکت حداکثری در این طرح حضور داشتند تا مردم بتوانند از این فرصت استفاده کنند و وسیله نقلیه خود را بیمه کنند.

 مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top