این سایت به فروش می رسد 09139135264


عملیاتی شدن همزمان نسخه 5.1ثالث و وب سرویس های تخصصی بیمه های زندگی در نرم افزار فناوران

عملیاتی شدن همزمان نسخه 5.1ثالث و وب سرویس های تخصصی بیمه های زندگی در نرم افزار فناوران


1399/07/16

 

نسخه 5.1 ثالث و وب سرویس های تخصصی بیمه های زندگی در نرم افزار فناوران همزمان راه اندازی می شود.

 

مهدی ایمانی‌مهر قائم‌مقام مدیرعامل و معاون توسعه ارتباط با مشتریان شرکت فناوران اطلاعات خبره اعلام کرد: در نسخه جدید نرم‌افزار «بنیان» که نصب آن از انتهای شهریور ماه در شرکت‌های طرف قرارداد فناوران آغاز شده است، علاوه بر ارائه قابلیت‌های جدید و انجام تغییرات مورد درخواست شرکت های بیمه طرف قرارداد، این شرکت موفق شده است به صورت همزمان نسخه 5.1 وب‌سرویس‌های تخصصی بیمه شخص ثالث و حوادث راننده و همچنین، وب‌سرویس تخصصی ارسال اطلاعات و اخذ کد یکتا در بیمه‌های زندگی را در محیط عملیاتی راه اندازی نماید. در این شیوه جدید، هنگام محاسبات حق بیمه به‌جای سوابق بیمه‌ای خودرو نظیر تخفیف عدم خسارت، سوابق بیمه‌ای مالک آن در نظر گرفته خواهد شد.

 

 به‌این ترتیب، علاوه بر توان‌مندسازی بیمه‌گران در سنجش ریسک به‌صورت جامع در مورد بیمه‌گذاران، رضایت مشتریان نهایی خدمات بیمه ثالث به‌واسطه انتقال اتوماتیک سوابق عدم خسارت تامین خواهد شد.

 

ایمانی مهر اذعان داشت : با هماهنگی‌های خوب صورت گرفته با همکاران مرکز فناوری اطلاعات بیمه مرکزی، وب‌سرویس‌های تخصصی بیمه‌های زندگی، از جامعیت و قابلیت فراگیری بالایی برخوردار بوده و به‌کارگیری آن باعث خواهد شد از این پس، اطلاعات بیمه‌های زندگی به صورت شفاف در اختیار بیمه مرکزی قرارگرفته و به تبع آن، مغایرت موجود در صورت‌حساب‌های اتکایی با استفاده از این وب‌سرویس‌های جدید به‌صورت کامل برطرف خواهد شد.

 

به گفته وی همچنین در نسخه جدید نرم‌افزار «بنیان»، نسخه 6 وب‌سرویس مشترکات با هدف ارسال اطلاعات بیمه‌نامه‌ در آن‌دسته از رشته‌هایی که هنوز تحت پوشش وب‌سرویس‌های تخصصی قرار نگرفته‌اند، عملیاتی شده است.

 

ایمانی مهر ابراز امیدواری کرد :  با ادامه همکاری نزدیک فناوران و مرکز فناوری اطلاعات بیمه مرکزی در توسعه‌ی اتصال به «سنهاب»، شاهد ارتقای سطح بهره‌مندی صنعت بیمه از مزایای ناشی از افزایش یکپارچگی درون‌صنعتی و بین‌صنعتی باشیم.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top