این سایت به فروش می رسد 09139135264


آمادگی بیمارستان‌های ناجا برای درمان ‌بیماران کرونا | هیچ محدودیتی در پذیرش انواع ‌بیمه‌ها نداریم

آمادگی بیمارستان‌های ناجا برای درمان ‌بیماران کرونا | هیچ محدودیتی در پذیرش انواع ‌بیمه‌ها نداریم


1399/07/19

معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا از آمادگی بیمارستان‌های ناجا برای پذیرش بیماران کرونایی بدون هیچ محدودیتی در نوع بیمه خبر داد.

 

سردار دکتر محمدرضا حسینی معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا اظهار داشت: در پی صدور فرمان مقام معظم رهبری به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح مبنی بر اختصاص امکانات بهداشتی نیروهای مسلح در اختیار ستاد ملی مبارزه با کرونا، امروز صبح جلسه‌ای در ستاد کل نیروهای مسلح به ریاست سردار عراقی‌زاده تشکیل و تمهیدات لازم در خصوص پذیرش بیماران در بیمارستان‌های نیروهای مسلح اتخاذ شد.

 

معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا تصریح کرد: بر این اساس به بیمارستان‌های نیروی انتظامی نیز ابلاغ شد که ظرفیت خود را برای درمان بیماران کرونایی اختصاص داده و تمهیدات لازم نیز در بحث دارو، مواد مصرفی، لباس‌های حفاظتی و سایر مواد مورد نیاز اندیشیده و انجام شد.

 

وی اعلام کرد: ۹ بیمارستان نیروی انتظامی در سطح کشور با ۱۰۵۰ تخت آمادگی پذیرش بیماران کرونایی را دارد و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

 

سردار حسینی در پاسخ بر این که آیا محدودیتی در پذیرش بیماران با توجه به نوع بیمه آنها وجود دارد یا خیر، اظهار داشت: پذیرش برای کلیه بیمه‌ها اعم از سلامت، تکمیلی و... فراهم است و هیچ محدودیتی در پذیرش بیماران کرونایی از سوی بیمارستان‌های نیروی مسلح وجود ندارد.

 

معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا با بیان این مطلب که مجموعه بهداشت و درمان نیروی انتظامی تاکنون ۳ شهید از جمله یک متخصص مغز و اعصاب، یک پرستار و یک بهیار را در راه درمان بیماران کرونایی تقدیم کرده است، از آمادگی تمام بیمارستان‌های ناجا برای پذیرش بیماران کرونایی خبر داد.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top