این سایت به فروش می رسد 09139135264


برگزاری هفته ملی بیمه سلامت


دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته بیمه سلامت گفت: هفته بیمه سلامت از۳ تا ۹ آبان برگزار می شود.

آقای محمد هاشمی : سوم آبان سالروز تصویب قانون بیمه همگانی است که به همین مناسبت از ۳ تا ۹ آبان با عنوان هفته بیمه سلامت نام‌گذاری و برنامه‌هایی برای آشنایی و شناخت بیشتر گیرندگان و ارائه دهندگان خدمات سلامت با فعالیت‌های سازمان بیمه سلامت در نظر گرفته شده است و اجرایی می‌شود.

 

وی با اشاره به سالروز تصویب قانون بیمه همگانی گفت: برنامه‌ های هفته بیمه سلامت در راستای آشنایی بیشتر مردم، بیمه شدگان و ارائه دهندگان خدمات سلامت با خدمات ارائه شده توسط سازمان بیمه سلامت از ۳ تا ۹ آبان در رسانه‌های مختلف کشور اطلاع رسانی می‌شود.

 

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت افزود: در حال حاضر بیش از ۴۰ میلیون نفر از مردم توسط سازمان بیمه سلامت تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرار دارند که در سال گذشته ۱۴۱ میلیون بار به ۴۵ هزار ارائه دهنده خدمات سلامت در سراسر کشور مراجعه کرده اند.

 

دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته بیمه سلامت با اشاره به شیوع بیماری منحوس کرونا گفت: در وضع کنونی کشور در مواجهه با ویروس کرونا سازمان بیمه سلامت نقش بسیار حیاتی را در ارائه خدمات به بیماران کرونایی برعهده داشته است و دارد لذا پرداخت هزینه تمام شیوه نامه‌های درمانی مصوب وزارت بهداشت را بطور کامل اجرایی می‌کند به این شکل که ۹۰ درصد هزینه‌ها برای بیماران بستری و ۷۰ درصد برای بیماران سرپایی پرداخت می‌شود.

 

عناوین هفته بیمه سلامت

هاشمی عناوین هفته بیمه سلامترا این گومه برشمرد:

 

 یکشنبه چهارم آبان "بیمه سلامت، کرونا و حمایت بیمه ای"

 شنبه سوم آبان " بیمه سلامت، پوشش بیمه همگانی و حفاظت مالی از بیمه شدگان "

دوشنبه پنجم آبان "بیمه سلامت، سازمان الکترونیک و هوشمندسازی"

سه شنبه ششم آبان " بیمه سلامت، پزشکی خانواده و نظام ارجاع"

چهارشنبه هفتم آبان "بیمه سلامت ، پیشگیری ، فرهنگ سازی و آموزش "

پنج شنبه هشتم آبان " بیمه سلامت، تجمیع منابع و خرید راهبردی"،

جمعه نهم آبان "بیمه سلامت، مشارکت های اجتماعی و تکریم شرکای کاری"

وی افزود: برنامه‌هایی نیز در استان‌ها در نظر گرفته شده است که توسط اداره‌های کل استانی بیمه سلامت و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می‌شود.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top