این سایت به فروش می رسد 09139135264


برگزاری اولین نمایشگاه آنلاین صنعت بیمه

 

همزمان با 13 آذر و روز بیمه اولین نمایشگاه تخصصی صنعت بیمه کشور با عنوان «بیمه لایو 2020» به‌صورت آنلاین و با شعار «صنعت بیمه؛ زنده با شما» با مشارکت شرکت‌های بیمه، برگزار خواهد شد.

 

با شیوع گسترده بیماری کرونا در کشور و به‌منظور پیشگیری از گسترش این بیماری مقرر شد، مراسم روز بیمه در سال‌جاری، با تغییراتی برگزار شود. در این راستا، براساس مصوبه کارگروه روابط عمومی سندیکای بیمه‌گران، اولین نمایشگاه تخصصی صنعت بیمه، به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود تا‌ همه فعالان این صنعت و به‌ویژه عموم مردم در سراسر کشور، به آن دسترسی داشته باشند و طیف وسیعی از مخاطبان را با خود همراه کند.

 

این نمایشگاه آنلاین که با حضور فعال بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سندیکای بیمه‌گران، پژوهشکده بیمه، صندوق تا‌مین خسارت‌های بدنی، شرکت‌های بیمه، کارگزاری‌ها، استارت‌آپ‌ها و فعالان حوزه این صنعت برگزار می‌شود، فرصت مغتنمی است تا‌ شرکت‌ها، ضمن معرفی دستاوردها و خدمات خود به طیف وسیع‌تری از مردم در سراسر کشور، زمینه توسعه فرهنگ بیمه را فراهم کنند.

 

نمایشگاه آنلاین بیمه لایو 2020 که از روز 13 آذر ماه 1399 همزمان را با روز بیمه آغاز می‌شود و پنج روز ادامه خواهد داشت، دارای دو بخش تلویزیونی و واقعیت مجازی است. در کنار دو بخش اصلی نیز ورک‌شاپ‌ها، مشاوره‌های آنلاین و جلسه با مدیران شرکت‌های بیمه به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

 مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top