این سایت به فروش می رسد 09139135264


تمدید خودکار بیمه شخص ثالث به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا

تمدید خودکار بیمه شخص ثالث به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا


1398/12/21
غلامرضا سلیمانی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، در راستای کاهش مراجعات هموطنان گرامی به شرکت‌های بیمه و نمایندگی‌های آن‌ها در سراسر کشور به منظور پیشگیری از انتقال ویروس، تمام بیمه گذاران بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت‌های بیمه نسبت به خرید بیمه نامه بر خط اقدام کنند.

وی در خصوص جزئیات چگونگی اجرای این دستورالعمل در نامه خود آورده است: طبق هماهنگی به عمل آمده با شرکت‌های بیمه و در راستای مسئولیت اجتماعی مقرر شد برای آن دسته از بیمه گذارانی که امکان خرید بیمه نامه از طریق فوق الذکر میسر نیست شرکت بیمه ذی ربط نسبت به تجدید بیمه نامه‌های صادره شرکت خود که تا ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ منقضی می‌شوند به صورت یکساله اقدام و مراتب را به روش‌های مقتضی به بیمه گذاران خود اعلام کند.

در این صورت میزان تعهدات بیمه نامه‌هایی که تا پایان سال ۱۳۹۸ منقضی می‌شوند بر اساس مبلغ ریالی دیه سال ۱۳۹۸ و بیمه نامه‌هایی که تاریخ انقضای آن‌ها در سال ۱۳۹۹ است (در صورت افزایش مبلغ ریالی دیه) بر اساس تعهدات جدید سال ۱۳۹۹ خواهد بود. بیمه گذاران مذکور در این دوره موظفند حداکثر تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ نسبت به اخذ بیمه نامه و تسویه حق بیمه مربوط اقدام کنند. زمان شروع پوشش این گونه بیمه نامه‌ها به صورت پیوسته و از تاریخ انقضای بیمه نامه قبلی خواهد بود.


مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top