همکاری واحد علوم و تحقیقات در اجرای 60 طرح تحقیقاتی و پسادکتری


1395/04/26

با امضای تفاهم‌نامه‌ای واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در 30 طرح تحقیقاتی و 30 طرح پسادکتری با صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران همکاری می‌کند.

واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و صندوق حمایت از پژوهشگـران و فناوران کشور (بنیاد ملی علم ایران) به منظور  گسترش همکاری‌های علمی و تحقیقاتی و  شناسایی، برقراری ارتباط و حمایت از پژوهشگران و نخبگان تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

همکاری در زمینه اجرای 30 طرح تحقیقاتی و 30 طرح پسادکتری در راستای مقررات، سیاست‌ها و اولویت‌های تحقیقاتی صندوق و دانشگاه و نیز ایجاد لینک پورتال‌های دو مجموعه برای آگاهی از کارهای تحقیقاتی انجام شده و در دست انجام از موضوعات این تفاهم‌نامه همکاری است.

بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه، واحد علوم و تحقیقات متعهد شده است داوری لازم در خصوص موضوع طرح‌ها، استاد میزبان پژوهشگر و خروجی هر طرح را انجام داده و طرح مورد تائید داور را همراه با مستندات داوری، پروپوزال طرح، پژوهشگر و مسؤول طرح به صندوق ارسال کند.

بر این اساس بعد از ارسال طرح به صندوق، داوری مجدد صورت نمی‌گیرد و تنها جهت تصمیم‌گیری به کمیته تخصصی ارسال می‌شود و حداکثر تا 3 ماه نتیجه به دانشگاه اعلام خواهد شد.

دانشگاه سهم خود از اعتبارات طرح‌های تحقیقاتی مورد نظر را به صندوق اعلام و به پژوهشگر پرداخت می‌کند و این دانشگاه متعهد می‌شود آزمایشگاه‌های خود و در صورت نیاز مواد اولیه را در اختیار پژوهشگر قرار دهد.

همچنین مالکیت معنوی نتایج حاصل از طرح‌های تحقیقاتی اجرا شده مشترک و همچنین دانش فنی که جزیی از نتایج است، به نسبت قدرالسهم تعیین شده برای اعتبارات به طرفین تعلق خواهد گرفت.


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی

همکاری واحد علوم و تحقیقات در اجرای 60 طرح تحقیقاتی و پسادکتری

با امضای تفاهم‌نامه‌ای واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در 30 طرح تحقیقاتی و 30 طرح پسادکتری با صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران همکاری می‌کند.

دانشگاه خواجه نصیر پژوهشگر پسادکتری می پذیرد

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در زمینه های مرتبط با دانشکده های مختلف دانشگاه، پژوهشگر ویژه دوره پسادکتری می پذیرد.

پذیرش محقق پسادکتری در کشور با حمایت مالی صنایع است

معاون پژوهشی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان این‌که در کشورهای جهان، اساتید با اعتبار تحقیقاتی خود محقق پسادکتری می‌پذیرند، گفت: این درحالی است که در ایران محققان پسادکتری اغلب در رشته‌های صنعتی و با حمایت مالی صنعت مرب

معرفی اولین محقق پسادکتری در خوزستان

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان ضمن تشریح آیین‌نامه‌های جدید بنیاد ملی نخبگان، گفت: اساتید برنده جایزه علامه طباطبایی می‌توانند میزبان چهار محقق پسادکتری باشند که امسال اولین محقق پسادکتری در خوزستان تحت راهنمایی پروفسور کرم‌زاده انتخاب و به دانشگاه شهید چ

دانشگاه یزد پژوهشگر پسادکترا می پذیرد

دانشگاه یزد در چارچوب مفاد تفاهم‌نامه با صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور از میان دارندگان مدرک دکترای مورد تایید وزارت علوم پژوهشگر پسادکترا می‌پذیرد.

تشکیل مرکز ملی فضایی ایران/ اعطای ۱۲۰۰ پسادکتری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۴ اقداماتی از قبیل تشکیل مرکز ملی فضای مجازی، اعطای ۱۲۰۰ پسا دکتری و تشکیل شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی را به ثمر رسانده است.

اعطای 1200 پسا دکتری تا حمایت از 825 طرح توسعه فناوری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 94 درراستای توسعه اقتصاد دانش بنیان فعالیت های بسیاری ازجمله تشکیل مرکز ملی فضایی ایران، تشکیل فدراسیون سرآمدان علمی ایران، اعطای 1200 پسا دکتری وتشکیل شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی داشته است.

جذب دانشجوی "پسادکتری" در زمینه‌های روانشناختی اجتماعی

رئیس موسسه تحقیقاتی تربیتی، روانشناختی و اجتماعی دانشگاه خوارزمی از جذب دانشجویان پسادکتری در زمینه‌های روانی اجتماعی خبر داد.

حمایت از طرح‌های پسادکتری دانش‌آموختگان

رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور از حمایت این صندوق از طرح‌های پسا‌دکتری دانش‌آموختگان خبر داد.

جذب دانشجوی پسا دکتری در زمینه های روانی اجتماعی

رئیس موسسه تحقیقاتی تربیتی، روانشناختی و اجتماعی دانشگاه خوارزمی گفت: با کمک دانشکده های اقماری دانشگاه زمینه جذب دانشجوی پسا دکتری و پژوهش محور در موسسه مذکور فراهم می شود.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch