نحوه برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 95


1395/05/17

مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام جزئیات آزمون کاردانی و کاردانی به کارشناسی 95 خبر داد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1395 برای رشته های با آزمون در صبح روز جمعه 22 مرداد 95 در 73 شهرستان مختلف کشور برگزار می شود. 

وی تصریح کرد: برای شرکت در این آزمون تعداد 102 هزار و 817 داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد 41 هزار و 538 نفر زن و 61 هزار و 280 نفر هم مرد هستند. 

توکلی افزود: از تعداد 102 هزار و 817 داوطلب ثبت نام کننده تعداد 13 هزار و 37 داوطلب ،متقاضی یکی از رشته های بدون آزمون و 89 هزار و 581 داوطلب متقاضی رشته های با آزمون شدند. 

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: برگ راهنما برای داوطلبان کلیه رشته ها و کارت شرکت در آزمون منحصرا برای داوطلبان متقاضی رشته های با آزمون در روز سه شنبه 19 مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.  

وی یادآور شد: برای شرکت در این آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. 

توکلی با بیان اینکه فرآیند برگزاری آزمون راس ساعت 7:30 دقیقه صبح آغاز می‌شود، بیان کرد: درب‌های حوزه های امتحانی راس ساعت 7 صبح بسته شده و از ورود داوطلبانی که بعد از بسته شدن درب‌ها به حوزه های امتحانی مراجعه کنند طبق قوانین ممانعت به عمل می آید. 

مشاور عالی سازمان سنجش تصریح کرد: داوطلبان از آوردن وسایل اضافی مانند کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند حتی به صورت خاموش، جزوه، کتاب، ماشین حساب به جز ماشین حساب های با مارک های مشخص شده در اطلاعیه توزیع کارت، هر گونه نوت و یادداشت و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیدا خودداری کنند. 

وی تاکید کرد: بدیهی است همراه داشتن هر یک از این وسایل به عنوان تخلف تلقی و با داوطلبان زیربط بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات در آزمون های سراسری که بخشی از آن در اطلاعیه توزیع کارت آمده است، رفتار می شود. 

توکلی اظهار داشت: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ و نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی  در روز یکشنبه 10 مرداد 95 بر روی سایت سازمان قرار گرفته است. 

مشاور عالی سازمان سنجش تصریح کرد: برای شرکت در آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی برای کلیه رشته ها 219 هزار و 636 داوطلب ثبت نام کردند.

وی اظهار داشت: از تعداد 219 هزار و 636 داوطلب ثبت نام کننده تعداد 89 هزار و 516 نفر زن و 130 هزار و 120 نفر مرد هستند. 

توکلی افزود: 48 هزار و 145 داوطلب متقاضی رشته های بدون آزمون و 171 هزار و 491 داوطلب متقاضی شرکت در یکی از رشته های با آزمون هستند.


مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی

نحوه برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 95

مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام جزئیات آزمون کاردانی و کاردانی به کارشناسی 95 خبر داد.

نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی در رشته های فوریت های پزشکی و مراقبت پرواز

فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی نیمه متمرکز رشته های فوریت های پزشکی و مراقبت پرواز در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۴ فردا منتشر می شود.

آغاز زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان ارشد ناپیوسته اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 از 3اسفند ماه خبر داد.

تاریخ برگزاری آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته

آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته در صبح و بعدازظهر پنج‌شنبه ۱۶ و جمعه ۱۷ اردیبهشت ۹۵ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

تمدید مهلت ثبت‌نام کارشناسی ناپیوسته 94

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته در دوره‌های کارشناسی ناپیوسته 94 تا 30 آبان ماه خبر داد.

تمدید مهلت ثبت نام در کاردانی به کارشناسی/ اعلام ظرفیت جدید

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی و اعلام ظرفیت جدید برای این پذیرش خبر داد.

آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی ناپیوسته موسسات

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه امروز آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی ناپیوسته موسسات غیرانتفاعی است، گفت: تا ۸ صبح امروز تعداد ۷ هزار و ۳۸۴ نفر در این دوره‌ ثبت‌نام کردند.

۷ هزار نفر در کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کردند

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: امروز آخرین مهلت ثبت نام در گزینش رشته‌های تحصیلی کاردانی به کارشناسی موسسات غیرانتفاعی (پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی) است.

آمار ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته غیرانتفاعی اعلام شد

تعداد دو هزار و ۱۱۱ داوطلب تا صبح امروز دوشنبه ۱۸ آبان ۹۴ نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در پذیرش رشته های تحصیلی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی اقدام کردند.

ثبت نام در رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته آغاز شد

ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در رشته های تحصیلی کاردانی به کارشناسی موسسات غیرانتفاعی (پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی) از امروز ۱۷ آبان آغاز شد.

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
royaloriental.ch