این سایت به فروش می رسد 09139135264


معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی تشریح کرد / جزئیاتی از بیمه تمام منازل مسکونی در کشور

مصدق، معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی آخرین جرئیات از بیمه همه منازل مسکونی در کشور را تشریح کرد.

 

رحیم مصدق، معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی  درباره بیمه منازل مسکونی گفت: کشور ما در معرض انواع حوادث طبیعی قرار دارد به همین دلیل از سال‌ها قبل ما پیشنهادی را به دولت و مجلس ارائه کردیم که همه منازل مسکونی سراسر کشور تحت پوشش بیمه حوادث طبیعی قرار گیرد که خوشبختانه قانون آن بعد از گذشت سال‌ها تصویب شده است.

 

معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی اعلام کرد: براساس این قانون تمام منازل مسکونی تا سقف مبلغی که در آینده تعیین می‌شود تحت پوشش بیمه پایه حواث طبیعی قرار می‌گیرند البته مالکان منازل مسکونی می‌توانند خودشان مازاد بر این بیمه را از شرکت‌های بیمه‌ای خریداری کنند.

 

وی افزود: حداکثر حق بیمه این نوع بیمه نامه هر سال در قانون بودجه دیده می‌شود و متناسب با حق بیمه تعیین شده پوشش‌ها بیمه‌ای مشخص و اعلام می‌شود.

 

مصدق تأکید کرد: یکی از اقدامات مثبتی است که امیدواریم با اجرایی شدن این پوشش بیمه‌ای بتوانیم خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم.

 

معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی در مورد جزئیات این بیمه نامه گفت: ۵۰ درصد حق بیمه را دولت متقبل شده و ۵۰ درصد باقی مانده از طریق درج در قبوض برق سوی مشترکان دارای اشتراک برق پرداخت خواهد شد.

 

وی افزود: برای گروه‌های زیر نظر سازمان بهزیستی و کمیته امداد و سایر افرادی که توانایی پرداخت حق بیمه ندارند باید آیین نامه‌ای مشخص شود و حق بیمه سهم این افراد نیز مجدد از سوی دولت پرداخت خواهد شد.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top