این سایت به فروش می رسد 09139135264


مدیرعامل سازمان بیمه سلامت: رفع نواقص برنامه پزشک خانواده شهری در دستور کار است

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: گسترش برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع روستایی و رفع نواقص برنامه پزشک خانواده شهری در دستور کار قرار دارد.

 

محمد مهدی ناصحی درباره برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع روستایی و همچنین پزشک خانواده شهری افزود: تلاش داریم به زودی تفاهم نامه برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع روستایی امضا شود و بتوانیم سرانه را افزایش دهیم تا با توجه به حجم کاری که در روستاها وجود دارد، پرداخت به موقع و مطلوبی صورت گیرد.

 

وی ادامه داد: قدردان خدمات رسانی شایسته تیم پزشکی و سلامت در سراسر کشور هستیم که در شرایط سخت ناملایمات جغرافیایی، آب و هوایی و اداری در صف و خط مقدم جانانه به مردم خدمت می کنند.

 

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت بیان کرد: در جهت ارتقای خدمات الکترونیک بیمه سلامت، پرداخت کارکرد و حقوق ساماندهی شده است. بسیاری از دانشگاه‌های علوم پزشکی همکاری خوبی دارند، اما برخی از دانشگاه ها هنوز لیست ها را ارائه نکرده‌اند. در صورت عدم همکاری دانشگاه ها ممکن است در آینده در نحوه پرداخت و تعامل به گونه ای دیگر عمل کنیم.

 

وی ادامه داد: سعی داریم پرداخت مطالبات پزشک خانواده و تیم سلامت روستایی همزمان با پرداخت حقوق پرسنل سازمان انجام شود، اما متاسفانه تعدادی از دانشگاه ها در ارائه لیست حق الزحمه ها تعلل می کنند که انتظار می رود روند ارائه لیست را تسریع بخشند.

 

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران بر لزوم به روز رسانی امکانات درمانی، تشخیصی و رفاهی در حوزه پزشک خانواده و تیم سلامت روستایی تاکید کرد و گفت: متاسفانه به دلیل کمبود اعتبارات در حوزه ملی این اقدام انجام نشد که در صورت جذب اعتبارات بهبود استانداردها محقق خواهد شد.

 

ناصحی بیان کرد: استان ها در بحث پزشک خانواده و نظام ارجاع روستایی نظارت علمی و درست داشته باشند تا روند ارائه خدمات با مشکل مواجه نشود. همچنین هماهنگی بیمه سلامت با دانشگاه ها و رفع مشکلات همکاران مورد توجه مدیران کل بیمه سلامت در استان ها باشد.

 

ناصحی از ساماندهی چارت سازمانی در سطح یک خدمات سلامت خبر داد و افزود: به زودی جایگاه اداری در سطح یک خدمات رسانی از جهت تشکیلات اداری اصلاح خواهد شد و حکم مسئولیت از سطح کارشناسی به مسئول اداره ارتقا خواهد یافت.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top