این سایت به فروش می رسد 09139135264


نظام جبران خدمات شبکه فروش نیازمند اصلاح جدی است

مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو خواستار تصحیح و اصلاح مواد ۱۴ و ۱۵ آیین نامه ۸۳ شده و اظهار کرد: برای هرچه عادلانه تر شدن نرخ کارمزد فعالان شبکه فروش، انتظار می‌رود این اختیار به هیئت مدیره شرکتها تفویض شود تا آنها نیز نسبت به این امر مهم و بر اساس ارزش پرتفوی تصمیم گیری کنند.

 

نشست هم اندیشی شبکه فروش استان خوزستان با حضور رئیس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران، مدیران ارشد صنعت بیمه، نمایندگان و کارگزاران شبکه فروش این استان به میزبانی بیمه تجارت‌نو  در اهواز برگزار شد.

 

مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو در این مراسم حق بیمه تولیدی صنعت بیمه درسال ۹۸ را بیش از ۶۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرده و گفت: از این رقم حدود ۴۶ هزار میلیارد تومان یعنی معادل ۷۷ درصد، حاصل تلاش شبکه فروش بوده، هرچندکه کارمزد دریافتی فعالان این بخش چندان هم متناسب با زحمات آنها نیست.

 

نیما نوراللهی، با اشاره به اینکه طبق محاسبات متوسط کارمزد هر نماینده و کارگزار ماهانه رقم تقریبی ۴ میلیون تومان است، تاکید داشت: پس از کسرحقوق پرسنل وسایر هزینه‌های جاری به خصوص در شرایط تورمی فعلی، حداقل درآمد هم برای نمایندگان و کارگزاران محقق نمی‌شود.

 

مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو در این راستا خواستار تصحیح و اصلاح مواد ۱۴ و ۱۵ آیین نامه ۸۳ شده و اظهار کرد: برای هرچه عادلانه تر شدن نرخ کارمزد فعالان شبکه فروش، انتظار می‌رود این اختیار به هیئت مدیره شرکتها تفویض شود تا آنها نیز نسبت به این امر مهم و بر اساس ارزش پرتفوی تصمیم گیری کنند.

 مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top