مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تمدید شد

وی افزود: داوطلبان برای ثبت‌نام باید به سایت www.azmoon.org مراجعه و بر اساس علاقه 20 رشته محل را انتخاب کنند. همچنین متقاضیان باید در نظر داشته باشند که پذیرش صرفا بر اساس اولویت نمره کل صورت می‌گیرد و ثبت یک رشته محل در انتخاب اول مزیتی را جهت پذی

بت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال 92 تا روز شنبه 28 بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش ایسنا، دکتر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، می‌توانند در مهلت اعلام شده نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبان برای ثبت‌نام باید به سایت www.azmoon.org مراجعه و بر اساس علاقه 20 رشته محل را انتخاب کنند. همچنین متقاضیان باید در نظر داشته باشند که پذیرش صرفا بر اساس اولویت نمره کل صورت می‌گیرد و ثبت یک رشته محل در انتخاب اول مزیتی را جهت پذیرش ایجاد نخواهد کرد.

اقبالی در خصوص مزیت‌های دیگر آزمون 92 تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند حوزه امتحانی مورد نظر خود را در بین 46 حوزه‌ای که مرکز آزمون در سطح کشور تعیین کرده است، انتخاب کنند. این اقدام به آن‌ها کمک می‌کند تا در نزدیک ترین حوزه به شهر محل زندگی خود آزمون دهند و دچار هزینه‌های اضافی نشوند.

اقبالی در ادامه در خصوص ممتازین اعلام کرد: این دسته از علاقمندان نیز می‌توانند در این فرصت ایجاد شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند که نکته مهم در مورد این افراد لزوم رعایت شرط تجانس است؛ در حالی که برای متقاضیان با آزمون (غیر ممتازین) امکان انتخاب رشته غیر متجانس وجود دارد.

وی افزود: زمان برگزاری آزمون در 9 و 10 و 11 خردادماه و اعلام نتایج در شهریور ماه سال 92 خواهد بود.

اقبالی در پایان توصیه کرد: اگر داوطلبان با سوالاتی در زمینه‌های مختلف مواجه شدند، می‌توانند به آدرس اینترنتی porsesh@azmoon.net سوال خود را ایمیل یا به سایت‌های www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند، تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به سوالات آن‌ها پاسخ دهند.

مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تمدید
ارسال نظر و پیام
سپیدرحمانی1393/03/07
سلام دوستان پکیج کاملی از کتابهای شهرسازی دارم برای دانشگاه دولتی از انتشارات خانه شهرسازان- باقیمتی فوق العاده-اگر خواستین به این ایمیل میل بزنیدsepidrahmani@yahoo.com
صادقی1392/11/16
میخواهم حوزه امتحانی ام را تغییر دهم ایا میشه؟
مهدیه رشیدی1392/06/16
کد داوطلبی خود را گم کرده ام- چکار کنم؟
مهدیه رشیدی1392/06/16
کد داوطلبی خود را گم کرده ام - ایمیل هم ندارم - چکار کنم؟
حسین عابدینی1391/12/07
آیا فرصت ویرایش اطلاعات ثبت نامی به ماها داده میشه؟
عبدالمنان هیوه چی1391/11/23
تعداد پذیرش نهای دانشجو مخصوصا در رشته مهندسی نرو افزار کامپیوتربا تکمیل ظرفیت و... چند نفر وچند درص است لطفا
مشخصات نام و نام خانوادگی ایمیل یا شماره تماس
متن پیام
کد امنیتی

دانش نیوز به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست