مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تمدید شد

وی افزود: داوطلبان برای ثبت‌نام باید به سایت www.azmoon.org مراجعه و بر اساس علاقه 20 رشته محل را انتخاب کنند. همچنین متقاضیان باید در نظر داشته باشند که پذیرش صرفا بر اساس اولویت نمره کل صورت می‌گیرد و ثبت یک رشته محل در انتخاب اول مزیتی را جهت پذی

بت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال 92 تا روز شنبه 28 بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش ایسنا، دکتر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، می‌توانند در مهلت اعلام شده نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبان برای ثبت‌نام باید به سایت www.azmoon.org مراجعه و بر اساس علاقه 20 رشته محل را انتخاب کنند. همچنین متقاضیان باید در نظر داشته باشند که پذیرش صرفا بر اساس اولویت نمره کل صورت می‌گیرد و ثبت یک رشته محل در انتخاب اول مزیتی را جهت پذیرش ایجاد نخواهد کرد.

اقبالی در خصوص مزیت‌های دیگر آزمون 92 تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند حوزه امتحانی مورد نظر خود را در بین 46 حوزه‌ای که مرکز آزمون در سطح کشور تعیین کرده است، انتخاب کنند. این اقدام به آن‌ها کمک می‌کند تا در نزدیک ترین حوزه به شهر محل زندگی خود آزمون دهند و دچار هزینه‌های اضافی نشوند.

اقبالی در ادامه در خصوص ممتازین اعلام کرد: این دسته از علاقمندان نیز می‌توانند در این فرصت ایجاد شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند که نکته مهم در مورد این افراد لزوم رعایت شرط تجانس است؛ در حالی که برای متقاضیان با آزمون (غیر ممتازین) امکان انتخاب رشته غیر متجانس وجود دارد.

وی افزود: زمان برگزاری آزمون در 9 و 10 و 11 خردادماه و اعلام نتایج در شهریور ماه سال 92 خواهد بود.

اقبالی در پایان توصیه کرد: اگر داوطلبان با سوالاتی در زمینه‌های مختلف مواجه شدند، می‌توانند به آدرس اینترنتی porsesh@azmoon.net سوال خود را ایمیل یا به سایت‌های www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند، تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به سوالات آن‌ها پاسخ دهند.

مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تمدید
ارسال نظر و پیام
سپیدرحمانی1393/03/07
سلام دوستان پکیج کاملی از کتابهای شهرسازی دارم برای دانشگاه دولتی از انتشارات خانه شهرسازان- باقیمتی فوق العاده-اگر خواستین به این ایمیل میل بزنیدsepidrahmani@yahoo.com
صادقی1392/11/16
میخواهم حوزه امتحانی ام را تغییر دهم ایا میشه؟
مهدیه رشیدی1392/06/16
کد داوطلبی خود را گم کرده ام- چکار کنم؟
مهدیه رشیدی1392/06/16
کد داوطلبی خود را گم کرده ام - ایمیل هم ندارم - چکار کنم؟
حسین عابدینی1391/12/07
آیا فرصت ویرایش اطلاعات ثبت نامی به ماها داده میشه؟
عبدالمنان هیوه چی1391/11/23
تعداد پذیرش نهای دانشجو مخصوصا در رشته مهندسی نرو افزار کامپیوتربا تکمیل ظرفیت و... چند نفر وچند درص است لطفا
مشخصات نام و نام خانوادگی ایمیل یا شماره تماس
متن پیام
کد امنیتی
ممنوعیت ثبت نام دانشجویان بدون سند پذیرش مرکز آزمون دانشگاه آزاد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام دانشجویان تمامی مقاطع بدون سند پذیرش مرکز آزمون این دانشگاه امکانپذیر نیست.

برکناری دو تن از مسئولان واحدهای دانشگاه آزاد به دلیل تخلف مالی

مدیر کل انتصابات دانشگاه آزاد اسلامی از عزل دو تن از مسئولان واحدهای دانشگاه به دلیل تخلف مالی خبر داد.

راه اندازی گرایش های جدید مهندسی در واحد علوم تحقیقات

مدیر گروه مهندسی معدن واحد علوم تحقیقات گفت: گرایش های جدید مکانیک سنگ، ژئو مکانیک نفت و محیط زیست در مقطع کارشناسی ارشد در این واحد راه اندازی می شود.

ارتقای رتبه علمی ۲۳ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد

جلسه هیات ممیزه دانشگاه آزاد برگزار شد و در این جلسه با ارتقای رتبه علمی ۲۳ عضو هیات علمی این دانشگاه موافقت شد.

برگزاری آموزش‌های کاربردی در تمام واحدهای دانشگاه آزاد

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه‌ای از واحدهای این دانشگاه خواست تا با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های خود در راستای توانمندسازی و آموزش‌های کاربردی اقدام کنند.

راه جدید درآمدزایی در دانشگاه آزاد اعلام شد

معاون برنامه ریزی دانشگاه آزاد با ابلاغ بخشنامه ای از تمامی واحدهای این دانشگاه خواست با استفاده از امکانات و ظرفیت های خود در راستای توانمندسازی و آموزش های کاربردی اقدام کنند.

دانشگاه آزاد تا ۱۰ سال آینده جزء ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا می شود

رئیس دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه طی یک برنامه ۱۰ ساله در سطح استانداردهای بالا به عنوان رتبه یک منطقه و کشور و جزء صد دانشگاه برتر جهانی قرار خواهد گرفت.

سوالات و کلید آزمون EPT تیرماه دانشگاه آزاد منتشر شد

داوطلبان دوره تیرماه آزمون EPT می‌توانند از امروز شنبه 26 تیرماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، سوالات و کلید این آزمون را دریافت کنند.

سوالات و کلید آزمون زبان «ای پی تی» دانشگاه آزاد منتشر شد

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: سوالات و کلید آزمون «ای پی تی» تیر ماه ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

توصیه‌های کنکوری معاون دانشگاه آزاد

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به کمک آموزش و پرورش می تواند راهنمایی‌های علمی را در اختیار داوطلبان کنکور قرار دهد، همچنین به خانواده‌ها توصیه می شود فرزندان خود را تا حد امکان تحت فشار قرار ندهند تا آنها بتوانند

آخرین مطالب

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.