این سایت به فروش می رسد 09139135264


موافق بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان هستیم

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به رویکرد این سازمان در حمایت از تولید و اشتغال پایدار گفت: موافق بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان هستیم.

 

دکتر مصطفی سالاری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام که با حضور استاندار و مقامات این استان برگزار شد،افزود: سازمان تامین اجتماعی ماهانه ۱۴ هزار میلیارد تومانی برای بیمه شدگان و بازنشستگان هزینه می کند که ۱۳ هزار میلیارد تومان از این میزان از طریق وصول حق بیمه تامین می شود.

 

وی اظهار داشت: چون منابع سازمان تامین اجتماعی توسط کارگران و کارفرمایان تامین می شود بنابراین باید در هزینه کرد آن نیز خود آنها نقش و تصمیم گیری داشته باشند.

 

سالاری ادامه داد: در حال حاضر ۲۳ قشر کارگری و صنف به موجب قانون، مشمول حمایت دولت هستند.

وی تصریح کرد: سالانه ۲ هزار میلیارد تومان برای ۳۰۰ قلم تجهیزات کمک پزشکی در حوزه درمان برای بیمه شدگان  هزینه می شود.

 

سالاری با بیان اینکه توسعه خدمات درمانی تامین اجتماعی در استان ایلام مدنظر است و ایجاد و توسعه مراکز درمانی در مناطق کمتربرخوردار از برنامه های مهم این سازمان محسوب می شود، عنوان کرد: سهم ایلام از احداث درمانگاه تامین اجتماعی ۳ مرکز است که در حال حاضر درمانگاه مهران در حال ساخت و دره شهر نیز در دستور کار قرار دارد.

 

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: هم اینک حدود سه میلیون و ۶۰۰ هزار بازنشسته از سازمان تامین اجتماعی حقوق می‌گیرند که تعداد آنها با خانواده حدود ۱۱ میلیون نفر می‌شود.

 

وی اظهار داشت: توقف صدور دفترچه کاغذی براساس قوانین برنامه ششم توسعه، اجرا شده و با این کار امکان رفع دغدغه هزینه درمان بیماران فراهم می شود.

 

سالاری افزود: پرداخت کامل مطالبات ایجاد شده در سامانه نسخه الکترونیک بهترین تشویق و ترغیب برای استفاده از این سامانه توسط مراکز درمانی طرف قرارداد است.

 

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: آماده همکاری کامل برای رفع مشکلات بیمه ای دهیاری ها و شهرداریها در استان ایلام هستیم

 

همچنین مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر به استان ایلام از شعبه یک ایلام بازدید کرد و در جریان اجرای طرح 3070 و ارائه خدمات غیرحضوری در این شعبه قرار گرفت.

 مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top