رئیس کل بیمه مرکزی در جمع مدیران روابط عمومی صنعت بیمه: بیان دستاوردهای صنعت بیمه به تقویت گفتمان مردمی منتهی می شود

روابط عمومی ها برای تبدیل فعالیت ها، خدمات و دستاوردهای صنعت بیمه به یک گفتمان همگانی، باید خود را تجهیز کنند.

دکتر غلامرضا سلیمانی که به صورت مجازی در جمع مدیران روابط عمومی صنعت بیمه سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: بخشی نگری و رویکرد جزیره ای در امر ارتباطات و اطلاع رسانی، نتایج دلخواهی در پی نخواهد داشت و برای رسیدن به اهداف کلان روابط عمومی باید نهاد ناظر و تمامی ارکان صنعت در کنار هم فعالیت کنند.

 

رئیس کل بیمه مرکزی آگاه سازی سیاستگذاران و مدیران مجموعه ها را پیش نیازی برای آگاهی بخشی عمومی، ارزیابی کرد و اظهار داشت: رصد نقطه نظرات مردم و تامین خوراک خبری برای مدیران و بیان مسائل شرکت ها با ادبیات رسانه ای از ماموریت های مهم مدیران روابط عمومی به شمار می رود.

 

وی از روابط عمومی ها به عنوان مهمترین بازوهای خلاق مدیران، نام برد و تصریح کرد: مشارکت پذیری و نوآوری در امر اطلاع رسانی و همچنین پرهیز از عملکردهای ویترینی و برنامه های شعارزده می تواند جایگاه سازمان را ارتقا ببخشد.

 

رئیس شورای عالی بیمه با تاکید بر ضرورت رفتار حرفه ای روابط عمومی ها، خاطرنشان کرد: در حقیقت باید شرایط به گونه ای طراحی شود که در آینده نزدیک، صنعت بیمه در مسیر برنامه ریزی شده صحیح حرکت کند.

 

دکتر سلیمانی با تشریح آخرین دستاوردهای صنعت بیمه در بخش های مختلف، اظهار کرد: مردم اگر خدمات صنعت بیمه را لمس کنند ضریب نفوذ بیمه نیز افزایش خواهد یافت.

 

رئیس کل بیمه مرکزی در بخش پایانی سخنان خود از مجموعه روابط عمومی های صنعت بیمه به دلیل تلاش بسیار در راستای فرهنگسازی و توسعه ارتباطات، قدردانی کرد و افزود: سهم صنعت بیمه در رسانه ها می تواند مطلوب تر باشد که تحقق این امر در گرو تعامل روابط عمومی ها با اصحاب رسانه و صاحبان قلم است.

 

وی در پایان از مدیران روابط عمومی   صنعت بیمه خواست تا با اطلاع رسانی سریع، شفاف و گسترده، بیش از پیش به رشد جایگاه این صنعت در جامعه کمک کنند.

 

شایان ذکر است پس از سخنان رئیس کل بیمه مرکزی، نشست مدیران روابط عمومی ادامه یافت و در خصوص مسائل مختلف، تصمیم گیری شد.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top