این سایت به فروش می رسد 09139135264


برگزاری اولین همایش بازرسان و ارزیابان سازمان بیمه سلامت ایران

برگزاری اولین همایش بازرسان و ارزیابان سازمان بیمه سلامت ایران


1401/05/25

مدیر کل ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران، از برگزاری اولین همایش بازرسان و ارزیابان سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد.


 سعید رحمانی گفت: اولین همایش بازرسان و ارزیابان سازمان از تمامی استان ها روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری به تاریخ 26 و 27 مرداد در اداره کل بیمه سلامت استان تهران با حضور مدیر عامل سازمان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این همایش با هدف آشنایی بیشتر بازرسان با ابزارها، تکنیک ها، آخرین بخشنامه ها و دستور العمل ها در اجرای طرح های سازمان از جمله طرح دارویاری، نسخه نویسی الکترونیکی، رسیدگی به بیماران صعب العلاج و پروژه های دیگر است.

مدیر کل ارزیابی عملکرد و بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران، با اشاره به اینکه هدف دیگر اجرای این همایش تطبیق بازرسان با مبادی برون سازمانی یعنی هماهنگی با دانشکده علوم پزشکی است افزود: همچنین در این همایش 3 معاونت سازمان نیز حضور خواهند داشت، از سوی دیگر در این همایش پنل ها و کارگاه هایی نیز اجرا خواهد شد که در آن آخرین راهبرد و استراتژی دفتر ارزیابی عملکرد و بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران نیز مطرح خواهد شد.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top