رشت| موتلفه اسلامی هیچ‌گاه درگیر رانت و باندبازی نشد - اخبار تسنیم - Tasnim


1397/03/23

رشت| موتلفه اسلامی هیچ‌گاه درگیر رانت و باندبازی نشد نماینده ولی‌فقیه در گیلان گفت: اعضای حزب موتلفه اسلامی هیچ‌گاه درگیر و آلوده رانت و باندبازی نشدند. ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۲ استانها گیلان

رشت| موتلفه اسلامی هیچ‌گاه درگیر رانت و باندبازی نشد - اخبار تسنیم - Tasnim
رشت| موتلفه اسلامی هیچ‌گاه درگیر رانت و باندبازی نشد
نماینده ولی‌فقیه در گیلان گفت: اعضای حزب موتلفه اسلامی هیچ‌گاه درگیر و آلوده رانت و باندبازی نشدند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۲
استانها
گیلان
نظرات

به گزارش
خبرگزاری تسنیم
از
رشت
، آیت‌الله رسول فلاحتی عصر امروز در دیدار با اعضای حزب موتلفه اسلامی استان گیلان در رشت اظهار داشت: هیچ کسی تصور نمی‌کرد مسیر شهدای موتلفه جاودان بماند اما این ماندگاری نتیجه اعتقاد پاک آن‌ها است.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری مردم باید تلاش کنند تا تاریخ ایران پس از اسلام را بررسی کنند گفت: ایران قبل از اسلام نیز نقاط مثبت داشت اما به قدری نبود که سبب غرور آفرینی ملت ایران شود.
آیت‌الله فلاحتی یک قرن اخیر را طلایی‌ترین دوران ایران از نظر تحولات به وقوع پیوسته دانست و تصریح کرد: دخالت اجانب در امور کشور و فساد وابستگان داخلی آن‌ها سبب تغییر حکومت سابق شد.
امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه ورود احزاب چپ و راست در ورطه انقلاب سبب شد تا چهره واقعی آن‌ها برای مردم مشخص شود ابراز داشت: موتلفه اسلامی تشکلی پاک است که خیانتکاری و نابسامانی در آن دیده نشده و نمی‌شود.
وی با اعلام اینکه حزب موتلفه اسلامی هیچگاه علیه ارزش‌های انقلاب اقدامی نکرده است عنوان داشت: در این حزب افراد صالحی حضور داشته و دارند که بدون چشم‌داشت کار کرده و هیچ گاه درگیر رانت و باندبازی نشده و نمی‌شوند.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی هیچگاه بحران آفرینی نکرده است خاطرنشان کرد: شهدای حزب موتلفه مسیری پاک را پیمودند‌.
آیت‌الله فلاحتی اخلاص را یکی از ویژگی‌های ماندگاری یک مسیر پاک دانست و اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین خصوصیات حزب موتلفه اسلامی این است که مخلصانه و با اخلاص کار می‌کند.
امام جمعه رشت عدم توانایی در کنترل خانواده را علت ریزش برخی از روحانیون انقلابی دانست و گفت: در همین رشت آخوندی داشتیم که پسرش با مارکسیست‌ها در ارتباط بود اما او قدرت کنترلش را نداشت.
وی اخلاص را یکی از ویژگی‌های پیامبران و سبب ماندگاری اعمال دانست و تصریح کرد: مجاهدت و تلاش در راه تحقق اهداف خیر یکی دیگر از لازمه‌های ماندگاری مسیرهای پاک است‌.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان بصیرت و زمان‌شناسی را یکی از لازمه‌های جاودان شدن اهداف روشن و مسیرهای پاک دانست و گفت: بزرگترین درد ائمه این بود که برخی از پیروانشان ناپخته عمل می‌کردند.
آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه برخی افراد فکر می‌کنند باید هر حرفی را بزنند خاطرنشان کرد: انسان مومن لجام گسیخته نیست و میداند کجا باید سکوت کرده و کجا قیام کند و سخن بگوید.
امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه نباید از رهبر و ولی جلو رفت یا عقب ماند خاطرنشان کرد: ولایتمداری یعنی انسان ولی خود را بشناسد و درست در مسیر حرکت او حرکت کند.
وی با انتقاد از برخی ائمه جمعه عنوان داشت: برخی ائمه جمعه هنوز امام خود را نمی‌شناسند و بی‌بصیرتی آنها سبب می‌شود تا امام و ولی خود را در لفافه سرزنش و توبیخ کنند.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تأکید بر لزوم توجه به ریزش‌ها و رویش‌های انقلاب تصریح کرد: نیاز اصلی گروه‌ها و احزاب سیاسی این است که ولایتمداری، مجاهدت، بصیرت و اخلاص را رعایت کنند زیرا عدم توجه به آن‌ها سبب خروج از مسیر انقلاب می‌شود.
آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه حزب موتلفه اسلامی همواره در مسیر انقلاب، امام راحل و رهبری بوده است خاطرنشان کرد: بصیرت افزایی، جذب جوانان به نهادهای انقلابی، آمادگی برای حضور در تمام عرصه‌ها و حضور در عرصه‌های میدانی لازمه امروز انقلاب است.
امام جمعه رشت با تاکید بر لزوم حضور فعال نیروهای انقلابی در حوزه‌های فرهنگی و رسانه‌ای اظهار داشت: امروز امپراطوری رسانه‌ای می‌تواند یک فاسد را عابد و یک عابد را فاسد جلوه دهد.
وی رفع مشکلات فرهنگی را عامل رفع بسیاری از مشکلات جامعه دانست و عنوان داشت: امروز مجموع سرمایه‌های موجود در اختیار بشر به قدری است که می‌تواند نیازهای انسان را تا 50 سال تامین کند.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اعلام اینکه بر اساس تحقیقات به کار گرفتن تمام سرمایه‌های موجود در اختیار مردم ایران می‌تواند نیازهای کشور را تا 10 سال آینده برطرف کند گفت: در حال حاضر در شهر تهران 10 نفر حضور دارند که مجموع سرمایه‌های آن‌ها از شاه سابق بیشتر است.
انتهای پیام/ش

مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی

آئین بزرگداشت دکتر شریعتی در مزینان برگزار می‌شود

فرماندار داورزن گفت: آئین گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد درگذشت زنده یاد دکتر علی شریعتی 29 خرداد ماه جاری در زادگاهش روستای مزینان در شهرستان داورزن واقع در غرب خراسان رضوی برگزار می‌شود.

خطرنابودی باغات و نخیلات جنوب کرمان

جنوب استان کرمان با قریب یک میلیون نفر جمعیت و حدود 50 هزار کلیومتر مربع وسعت نقش مهم و تاثیر گذاری در اقتصاد کشور دارد اما این روزها بحران خشکسالی ۲۵ساله امان تولیدکنندگان این منطقه را ب

مسئولان با دیدی ترمیمی به بخش کشاورزی بنگرند

رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: نباید نگاه مسئولین به بخش کشاورزی نگاه حذفی و کاهشی در حوزه تولیدات و اشتغال باشد بلکه باید با نگاهی ترمیمی به این بخش بنگرند. به گزارش 

40 هکتار از جنگل‌های کهگیلویه و بویراحمد در آتش سوخت - اخبار تسنیم - Tasnim

۴۰ هکتار از جنگل‌های کهگیلویه و بویراحمد در آتش سوخت مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده از مهار آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع دو شهرستان لنده و بهمئی بعد از ۳ روز خبر داد و گفت: ۴۰ هکتار از جنگل

انبار بزرگ کولر گازی قاچاق به ارزش 150 میلیارد ریال در اهواز کشف شد - اخبار تسنیم - Tasnim

انبار بزرگ کولر گازی قاچاق به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در اهواز کشف شد فرمانده انتظامی استان از کشف انبار بزرگ کولر قاچاق به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در شهرستان اهواز خبر داد. ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸

کاور ورزشی و ساعت رومیزی؛ رهاورد بدمینتون‌کاران خراسان‌رضوی در مسابقات کشوری - اخبار تسنیم - Tasnim

کاور ورزشی و ساعت رومیزی؛ رهاورد بدمینتون‌کاران خراسان‌رضوی در مسابقات کشوری بدمینتون کاران خراسان رضوی از عدم توجه به این ورزش به‌ویژه در سطح رقابت‌های کشوری گلایه دارند و معتقدند باید بیش از پیش

پرداخت تسهیلات 25 میلیون تومانی برای بافت فرسوده در استان تهران - اخبار تسنیم - Tasnim

پرداخت تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی برای بافت فرسوده در استان تهران مدیرکل بنیاد مسکن و شهرسازی استان تهران گفت: مقاوم‌سازی مسکن روستایی باید با اطلاع‌رسانی دقیق دهیاران و مدیران در پرداخت تسهیلات ۲۵

"صدور مجوز رسمی" راه عبور شهرک‌های صنعتی پردیس از رکود است - اخبار تسنیم - Tasnim

"صدور مجوز رسمی" راه عبور شهرک‌های صنعتی پردیس از رکود است رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه شهرستان پردیس فاقد شهرک صنعتی رسمی است گفت: امید است در سال جاری با صد

لرستان|شرور سابقه‌دار در شهرستان دورود دستگیر شد - اخبار تسنیم - Tasnim

لرستان|شرور سابقه‌دار در شهرستان دورود دستگیر شد فرمانده انتظامی شهرستان دورود گفت: شرور سابقه‌دار در یک عملیات پلیسی در شهرستان دورود دستگیر شد. ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵ استانها لرستان نظرات

طرح « همگام با کشاورز» با هدف افزایش کیفیت محصولات کشاورزی در شیراز اجرا می‌شود - اخبار تسنیم - Tasnim

طرح « همگام با کشاورز» با هدف افزایش کیفیت محصولات کشاورزی در شیراز اجرا می‌شود مدیر مطالعات حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به فعالیت‌هایی که در راستای توانمندسازی اقشار

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva