این سایت به فروش می رسد 09139135264


پیشنهاد بیمه سرمد برای خودروی‌تان را جدی بگیرید

پیشنهاد بیمه سرمد برای خودروی‌تان را جدی بگیرید


1401/09/23

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، آمار سرقت خودرو رو به افزایش است و بر اساس اعلام سردار مهدی حاجیان سخنگوی فراجا، آمارهای پلیس نشان می‌دهد از ابتدای سال 1401 تا پایان تیر ماه، بیش از ۲۰ هزار خودرو در کشور به سرقت رفته است.


آماری که تنها مربوط به سرقت کلی خودروهاست و باید آمار سرقت لوازم خودرو را به آن اضافه کرد که نشان از یک تهدید جدی برای مالکان خودروها دارد.

 

آمار سال 1398 نشان می‌دهد که بیش از ۸۲ درصد خودروهای به سرقت رفته، بیمه بدنه ندارد و این یعنی اگر پلیس خودرو مسروقه را پیدا نکند، سرمایه مالک خودرو از بین می‌رود. در صورت پیدا شدن خودرو نیز، به دلیل اینکه سارقان طبق اعلام سخنگوی فراجا، اقدام به جدا کردن قطعات خودرو می‌کنند، مالکان ضربه مالی شدیدی می‌خورند.

 

اما برای پوشش این خطرات، یک راهکار بیمه‌ای وجود دارد که می‌تواند تکیه‌گاه مطمئنی برای مالکان خودرو باشد. بیمه بدنه خودرو، پوشش‌های متنوعی دارد و در کنار پوشش‌های اصلی سرقت کلی، حادثه و آتش‌سوزی، لوازم فرعی خودرو را نیز تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد و مالکان خودروها می‌توانند با استفاده از بیمه بدنه، علاوه بر خودروی خود، لوازم فرعی آن را هم بیمه کنند و از پوشش سرقت بیمه بدنه بهره‌مند شوند.

 

برای استفاده از خدمات بیمه بدنه سرمد، کافی است با هر یک از شعب استانی و نمایندگان بیمه سرمد در سراسر کشور تماس بگیرید. برای دسترسی به شعب و نمایندگان بیمه سرمد می‌توانید از طریق وب اپلیکیشن سرمد به آدرس webapp.sarmadins.ir و در بخش مراکز صدور، نزدیکترین نمایندگی‌های بیمه سرمد را جستجو و مسیریابی کنید و با مراجعه به نمایندگان سرمد در سراسر کشور این بیمه‌نامه را تهیه کنید.مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


Top