مطالب ویژه
کشف صفحه یخی غول پیکر در مریخمحققان با استفاده از رادار نفوذ در زمین مدارگرد شناسایی مریخ موفق به کشف یک صفحه یخی غول پیکر در مریخ شدند.
دلایل فنی فاجعه ریلی از زبان کارشناس سیگنالینگ راه‌آهندر جزوات و دستورالعمل‌های ابزارهای دقیقی که در سیستم‌های ایمنی اتوماتیک به کار می‌روند، فرض می‌شود عامل انسانی (اپراتور) ممکن است حتی برای چند لحظه تمام مشاعر خود را از دست بدهد! در این صورت تکلیف چیست؟
عجیب‌ ترین روش ها برای ترور فیدل کاسترو؛ معشوقه آلمانی و سیگار مسمومفیدل کاسترو رهبر سابق کوبا که روز شنبه خبر درگذشت او منتشر شد، در زندگی سیاسی خود از سال 1959 تا سال 2006 در مجموع از 638 سوءقصد جان سالم به در برد.
چرا جرم اختلاس با وجود مجازات های سنگین، باز هم تکرار می شود؟غلامحسین محسنی اژه ای در مراسم تحلیف کارآموزان قضایی گفت: امیدواریم مجلس و دولت در راستای اجرای برنامه ششم توسعه، همکاریهای لازم را برای جذب قاضی با قوه قضائیه داشته باشند.
علاقمندی ترامپ به رابطه با ایرانعضو گروه دوستی ایران ـ اروپا در پارلمان اروپا درباره سیاست های آتی ترامپ در قبال تهران اظهار داشت: رئیس جمهوری جدید آمریکا علاقمند به رابطه با ایران است!
برخورد جدی با مقصران سانحه دو قطار مسافربریمعاون اول رئیس جمهور در پیامی اعلام کرد: به ملت صبور ایران اطمینان می دهم که با بررسی دقیق، فوری و همه جانبه موضوع، با عوامل و مقصران احتمالی بروز این حادثه ناگوار برخورد جدی خواهد شد.
نگاهی به حادثه قطار تبریز – مشهدحادثه تلخ قطار تبریز – مشهد روح و جان بسیاری از هموطنان در تبریز و در سایر نقاط کشور را آزرد، اتفاقی که پس از آن مجلسی ها استیضاح وزیر راه و شهرسازی را کلید زدند.

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.