تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی 22 بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند - اخبار تسنیم - Tasnim


1396/11/23

تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مسئولان با دیدن حجم عظیم و میلیونی جمعیت در ۲۲ بهمن، فکر نک

تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی 22 بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند - اخبار تسنیم - Tasnim
تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مسئولان با دیدن حجم عظیم و میلیونی جمعیت در ۲۲ بهمن، فکر نکنند مردم از عملکرد ادارات راضی هستند گفت: نه، مردم حرف دارند و از تبعیض، فساد، پارتی بازی، ناعدالتی و... گله دارند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
استانها
آذربایجان شرقی
نظرات

به گزارش
خبرگزاری تسنیم
از
تبریز
، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم صبح امروز در همایش بزرگداشت عملیات غرورآفرین والفجر 8 که در قرارگاه منطقه‌ای عاشورا برگزار شد، حیات هر کشور را وابسته به اطلاعات آن کشور دانست و اظهار داشت: اگر اطلاعات ضعیف باشد، اقتدار کشور به مخاطره می‌افتد.
وی با تاکید بر اینکه در زمان دفاع مقدس، عملیاتی موفق بود که اطلاعات و شناسایی قوی‌ای داشت افزود: اطلاعات و عملیات لازم و ملزوم هم هستند چراکه اطلاعاتی نباشد، عملیات موفقی صورت نخواهد گرفت، ضمن اینکه کسانی هم که به اطلاعاتی دسترسی دارند، باید از این افراد حفاظت کرد که اطلاعات لو نرود.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به اینکه در دفاع مقدس آنچه که مسلم است، دشمنان ما از این جنگ چیزی را که ابتدا تصور می‌کردند، به نفع آنان پیش نرفت گفت: فکر می‌کردند ظرف چند روز می‌توانند جنگ را به نفع خود تمام کنند، وقتی صدام قرار داد 1975 را پاره کرد، برای یک هفته بعد در تهران قرار مصاحبه گذاشت، حتی فرماندار و شهرداران شهرها را انتخاب کرده و نام استان‌ها را هم تغییر داده بودند. 
وی با بیان اینکه هدف دشمن، نابودی و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود ابراز داشت: بعد از پیروزی انقلاب 19 ماه ترور، انفجار و تخریب و... را  تجربه کرده و پس از آن به مرحله نظامی برای براندازی رسیدند که حمایت اطلاعاتی و تسلیحاتی آمریکا و شوروی و شیمیایی آلمان، هواپیماهای فرانسه، حمایت مالی اعراب منطقه را پشتوانه خود داشتند.
امام جمعه تبریز، با اشاره به اینکه دشمنان به صورت مشخص «براندازی»، «تجزیه کشور»، «تصرف خاک ایران» و «تسلط بر نفت منطقه» را دنبال می‌کردند که به هیچ کدام از این اهداف نرسیدند تصریح کرد: وقتی می‌گوییم در جنگ پیروزیم یعنی نگذاشتیم به اهدافشان برسند و خاک ما را تصرف کنند.
وی با بیان اینکه در بین عملیات‌های دفاع مقدس، برخی از عملیات‌ها بسیار برجسته بود که یکی از آنها همین والفجر8 بود که تعجب دنیا را برانگیخت، ادامه داد: نباید نقش قواص‌ها، اطلاعات، توپخانه و کلیه رزمندگان را در عملیات والفجر8 فراموش کنیم چراکه در والفجر 8 کار بزرگی صورت گرفت.
حجت الاسلام آل هاشم در ادامه با اشاره به اینکه امروز دیگر جنگ ظاهری در کار نیست ولی محتاج فرهنگ دفاع مقدس هستیم تصریح کرد: برخی دست‌ها در کار است که این فرهنگ را از ما بگیرند ولی باید این فرهنگ را پاس بداریم.
وی با بیان اینکه امروز در جنگ نرم، خانواده‌ها را هدف قرار داده اند ابراز داشت: در این جنگ دشمن دیده نمی‌شود و آرام و بدون سر و صدا به سراغ شهرها و خانه ها آمده است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه در این جنگ باید هوشیاری را افزایش داد و حواسمان را جمع کنیم خاطر نشان کرد: تحرکات و اغتشاشات اخیر در کشور نشات گرفته از فرهنگ غرب است و می‌خواهند از داخل ما را نابود کنند تا نیازی به جنگ نباشد.  
وی با بیان اینکه مردم مطالبات از موسسات مالی و مشکلات معیشتی دارند و دشمن از این موضوع سوء استفاده کرد، افزود: الحمدلله در آذربایجان مشکل خاصی نداشتیم ولی این به معنای دست برداشتن دشمنان از ما نیست.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در ادامه با اشاره بیانات دور اندیشانه مقام معظم رهبری مبنی بر تماشایی بودن 22 بهمن امسال گفت: مردم سنگ تمام گذاشتند، همه آمدند و گفتند ما از نظاممان حفاظت می‌کنیم و به رهبرمان علاقمندیم. 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مسئولان با دیدن حجم عظیم و میلیونی جمعیت در 22 بهمن، فکر نکنند مردم از عملکرد ادارات راضی هستند گفت: نه، مردم حرف دارند و از تبعیض، فساد، پارتی بازی، ناعدالتی و... گله دارند.
وی با اشاره به اینکه مردم آمدند بگویند پای آرمان‌های امام ایستاده اند و پیرو رهبری بوده و به نظام علاقه داریم ابراز داشت: مردم به دشمنان نشان دادند که اگر در داخل مشکلی داریم به شما ربطی ندارد و در داخل متحد هستیم. 
امام جمعه تبریز، با بیان اینکه از تفضلات الهی این است که وقتی دشمن شیطنت می‌کند در داخل وحدت و اتحاد افزایش می‌یابد و دیروز هم همه آمدند تصریح کرد: نسبت به سال گذشته در همه جای کشور افزایش حضور مردم را داشتیم و در آذربایجان هم تخمین افزایش 25 درصدی را می‌دادند که شب و روز باید خدا را شاکر باشیم.
وی با تاکید بر اینکه نگذاریم خون شهدا پایمال شود خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم حافظ این خون‌های شهدا بوده و قدردان این نعمت باشیم تا خداوند نصرت خود را بر رزمندگان اسلام نازل کند.
به گزارش تسنیم، سردار قربان پاشایی، جانشین قرارگاه منطقه‌ای عاشورای سپاه پاسداران هم در این مراسم، با گرامیداشت روز حفاظت اطلاعات و سالروز عملیات غرورآفرین والفجر8 اظهار داشت: به دلیل نقش مهم حفاظت اطلاعات در این عملیات، والفجر 8 را به نام سربازان گمنام حفاظت اطلاعات نامگذاری شده است. 
وی با اشاره به اینکه 800 بار نیروهای اطلاعات در والفجر 8 از عرض اروند برای کسب اطلاعات از جزئیات توان و امکانات عراق عبور کرده بودند، ابراز داشت: از این 800 مورد عملیات شناسایی، حتی یک مورد هم لو نرفت.
سردار پاشایی، با بیان اینکه عبور از رود اروند که در 24 ساعت 4 ساعت جزر و مد داشت بسیار سخت بود، ادامه داد: باید از این زمان محدود برای عبور امکانات و نیروها استفاده می‌شد که رزمندگان و فرماندهان آن دوران توانستند در آن برهه از دفاع مقدس که علیات بدر و خیبر را با موفقیت پایین پشت سر گذاشته بودیم، انجام این عملیات غرور آفرین بسیار روحیه بخش شد.
به گزارش تسنیم، در پایان این مراسم، از رزمندگان والفجر 8 تقدیر شد.
انتهای پیام/م

مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی

تسلیت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در پی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با صدور پیامی، سانحه اسفناک سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران - یاسوج را که منجر به جان باختن جمعی از هموطنان شد را تسلیت گفت. به گ

اطلاعیه پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد

پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه ای از خانواده های مسافرین سانحه سقوط هواپیمای مسافربری تهران- یاسوج جهت تسریع در اعلام تشخیص هویت جانباختگان خواست هرچه زودتر اقدام کنند. به گ

مثلت جست‌وجوی لاشه هواپیمای تهران ـ یاسوج مشخص شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مثلث جست و جوی لاشه هواپیمای با پیش‌بینی سقوط آن در یکی از ضلع‌ها برنامه‌ریزی شد. به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد عزیز فی

ابتلای انسانی به آنفلوانزای پرندگان در قم مشاهده نشده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در جلسه ستاد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان استان گفت: ابتلای انسانی به آنفلوانزای پرندگان در قم مشاهده نشده است. به گزارش ایسنا منطقه قم، دکتر ایرانی‌خواه در ا

عملیات جست‌وجوی هواپیما، صبح دوشنبه با مساعد شدن هوا از سر گرفته خواهد شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات جست و جوی هواپیما، مجدداً صبح فردا دوشنبه با مساعد شدن هوا از سر گرفته خواهد شد به گزارش ایسنا، علی محمد احمدی گفت: با وجود ۱۰ ساعت تلاش نیروهای امدادی

پیام تسلیت معاون وزیر و رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در پی سقوط هواپیمای تهران - یاسوج

معاون وزیر و رئیس سازمان امور مالیاتی کشور حادثه سقوط هواپیمای تهران به یاسوج را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا ـ منطقه کهگیلویه و بویراحمد، در متن پیام سیدکامل تقوی‌نژاد آمده است: حادثه تلخ س

پیام تسلیت رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در پی سانحه سقوط هواپیمای مسافربری

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس سانحه دلخراش فوت هموطنان را در سانحه هواپیمای مسافربری تهران - یاسوج تسلیت گفت. به گزارش ایسنا ـ منطقه کهگیلویه و بویراحمد، متن پیام غلامرضا تاجگ

گزارشی از وضعیت آموزش مهارت اجتماعی به کودکان در مازندران

آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان در چگونگی برخورد آن ها با مسائل اجتماعی بسیار موثر است. به گزارش ایسنا، نزدیک به چهار دهه است که در سطح دنیا آموزش مهارت‌های اجتماعی از کودکی مورد

یاسوج| غم و اندوه در چهره خانواده قربانیان سقوط هواپیما موج می‌زند+ فیلم - اخبار تسنیم - Tasnim

یاسوج| غم و اندوه در چهره خانواده قربانیان سقوط هواپیما موج می‌زند+ فیلم خانواده‌های سرنشینان هواپیمای سقوط کرده تهران-یاسوج سراپا نمی‌شناسند و هر لحظه منتظر خبر جدید از وضعیت عزیزانشان هستند. ۲

کرمانشاه| زندگی زلزله‌زدگان در محاصره آب به روایت تصویر - اخبار تسنیم - Tasnim

کرمانشاه| زندگی زلزله‌زدگان در محاصره آب به روایت تصویر بارندگی وضعیت زندگی مردم زلزله‌زده استان کرمانشاه نامناسب کرده است و اکنون زندگی آنها در محاصره آب قرار دارد. ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳ استان

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva