تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی 22 بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند - اخبار تسنیم - Tasnim


1396/11/23

تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مسئولان با دیدن حجم عظیم و میلیونی جمعیت در ۲۲ بهمن، فکر نک

تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی 22 بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند - اخبار تسنیم - Tasnim
تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مسئولان با دیدن حجم عظیم و میلیونی جمعیت در ۲۲ بهمن، فکر نکنند مردم از عملکرد ادارات راضی هستند گفت: نه، مردم حرف دارند و از تبعیض، فساد، پارتی بازی، ناعدالتی و... گله دارند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
استانها
آذربایجان شرقی
نظرات

به گزارش
خبرگزاری تسنیم
از
تبریز
، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم صبح امروز در همایش بزرگداشت عملیات غرورآفرین والفجر 8 که در قرارگاه منطقه‌ای عاشورا برگزار شد، حیات هر کشور را وابسته به اطلاعات آن کشور دانست و اظهار داشت: اگر اطلاعات ضعیف باشد، اقتدار کشور به مخاطره می‌افتد.
وی با تاکید بر اینکه در زمان دفاع مقدس، عملیاتی موفق بود که اطلاعات و شناسایی قوی‌ای داشت افزود: اطلاعات و عملیات لازم و ملزوم هم هستند چراکه اطلاعاتی نباشد، عملیات موفقی صورت نخواهد گرفت، ضمن اینکه کسانی هم که به اطلاعاتی دسترسی دارند، باید از این افراد حفاظت کرد که اطلاعات لو نرود.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به اینکه در دفاع مقدس آنچه که مسلم است، دشمنان ما از این جنگ چیزی را که ابتدا تصور می‌کردند، به نفع آنان پیش نرفت گفت: فکر می‌کردند ظرف چند روز می‌توانند جنگ را به نفع خود تمام کنند، وقتی صدام قرار داد 1975 را پاره کرد، برای یک هفته بعد در تهران قرار مصاحبه گذاشت، حتی فرماندار و شهرداران شهرها را انتخاب کرده و نام استان‌ها را هم تغییر داده بودند. 
وی با بیان اینکه هدف دشمن، نابودی و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود ابراز داشت: بعد از پیروزی انقلاب 19 ماه ترور، انفجار و تخریب و... را  تجربه کرده و پس از آن به مرحله نظامی برای براندازی رسیدند که حمایت اطلاعاتی و تسلیحاتی آمریکا و شوروی و شیمیایی آلمان، هواپیماهای فرانسه، حمایت مالی اعراب منطقه را پشتوانه خود داشتند.
امام جمعه تبریز، با اشاره به اینکه دشمنان به صورت مشخص «براندازی»، «تجزیه کشور»، «تصرف خاک ایران» و «تسلط بر نفت منطقه» را دنبال می‌کردند که به هیچ کدام از این اهداف نرسیدند تصریح کرد: وقتی می‌گوییم در جنگ پیروزیم یعنی نگذاشتیم به اهدافشان برسند و خاک ما را تصرف کنند.
وی با بیان اینکه در بین عملیات‌های دفاع مقدس، برخی از عملیات‌ها بسیار برجسته بود که یکی از آنها همین والفجر8 بود که تعجب دنیا را برانگیخت، ادامه داد: نباید نقش قواص‌ها، اطلاعات، توپخانه و کلیه رزمندگان را در عملیات والفجر8 فراموش کنیم چراکه در والفجر 8 کار بزرگی صورت گرفت.
حجت الاسلام آل هاشم در ادامه با اشاره به اینکه امروز دیگر جنگ ظاهری در کار نیست ولی محتاج فرهنگ دفاع مقدس هستیم تصریح کرد: برخی دست‌ها در کار است که این فرهنگ را از ما بگیرند ولی باید این فرهنگ را پاس بداریم.
وی با بیان اینکه امروز در جنگ نرم، خانواده‌ها را هدف قرار داده اند ابراز داشت: در این جنگ دشمن دیده نمی‌شود و آرام و بدون سر و صدا به سراغ شهرها و خانه ها آمده است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه در این جنگ باید هوشیاری را افزایش داد و حواسمان را جمع کنیم خاطر نشان کرد: تحرکات و اغتشاشات اخیر در کشور نشات گرفته از فرهنگ غرب است و می‌خواهند از داخل ما را نابود کنند تا نیازی به جنگ نباشد.  
وی با بیان اینکه مردم مطالبات از موسسات مالی و مشکلات معیشتی دارند و دشمن از این موضوع سوء استفاده کرد، افزود: الحمدلله در آذربایجان مشکل خاصی نداشتیم ولی این به معنای دست برداشتن دشمنان از ما نیست.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در ادامه با اشاره بیانات دور اندیشانه مقام معظم رهبری مبنی بر تماشایی بودن 22 بهمن امسال گفت: مردم سنگ تمام گذاشتند، همه آمدند و گفتند ما از نظاممان حفاظت می‌کنیم و به رهبرمان علاقمندیم. 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مسئولان با دیدن حجم عظیم و میلیونی جمعیت در 22 بهمن، فکر نکنند مردم از عملکرد ادارات راضی هستند گفت: نه، مردم حرف دارند و از تبعیض، فساد، پارتی بازی، ناعدالتی و... گله دارند.
وی با اشاره به اینکه مردم آمدند بگویند پای آرمان‌های امام ایستاده اند و پیرو رهبری بوده و به نظام علاقه داریم ابراز داشت: مردم به دشمنان نشان دادند که اگر در داخل مشکلی داریم به شما ربطی ندارد و در داخل متحد هستیم. 
امام جمعه تبریز، با بیان اینکه از تفضلات الهی این است که وقتی دشمن شیطنت می‌کند در داخل وحدت و اتحاد افزایش می‌یابد و دیروز هم همه آمدند تصریح کرد: نسبت به سال گذشته در همه جای کشور افزایش حضور مردم را داشتیم و در آذربایجان هم تخمین افزایش 25 درصدی را می‌دادند که شب و روز باید خدا را شاکر باشیم.
وی با تاکید بر اینکه نگذاریم خون شهدا پایمال شود خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم حافظ این خون‌های شهدا بوده و قدردان این نعمت باشیم تا خداوند نصرت خود را بر رزمندگان اسلام نازل کند.
به گزارش تسنیم، سردار قربان پاشایی، جانشین قرارگاه منطقه‌ای عاشورای سپاه پاسداران هم در این مراسم، با گرامیداشت روز حفاظت اطلاعات و سالروز عملیات غرورآفرین والفجر8 اظهار داشت: به دلیل نقش مهم حفاظت اطلاعات در این عملیات، والفجر 8 را به نام سربازان گمنام حفاظت اطلاعات نامگذاری شده است. 
وی با اشاره به اینکه 800 بار نیروهای اطلاعات در والفجر 8 از عرض اروند برای کسب اطلاعات از جزئیات توان و امکانات عراق عبور کرده بودند، ابراز داشت: از این 800 مورد عملیات شناسایی، حتی یک مورد هم لو نرفت.
سردار پاشایی، با بیان اینکه عبور از رود اروند که در 24 ساعت 4 ساعت جزر و مد داشت بسیار سخت بود، ادامه داد: باید از این زمان محدود برای عبور امکانات و نیروها استفاده می‌شد که رزمندگان و فرماندهان آن دوران توانستند در آن برهه از دفاع مقدس که علیات بدر و خیبر را با موفقیت پایین پشت سر گذاشته بودیم، انجام این عملیات غرور آفرین بسیار روحیه بخش شد.
به گزارش تسنیم، در پایان این مراسم، از رزمندگان والفجر 8 تقدیر شد.
انتهای پیام/م

مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی

حباب‌هایی از جنس خودشیفتگی...

یک روانشناس گفت: افراد خود شیفته به همان میزان که با اعتماد بنفس و توانمند به نظر می‌رسند، شکننده و آسیب‌پذیر هستند. احسان گلی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: خودشیفتگی یا نارسیسیسم، ی

مولاوردی: نیاز به اصلاح قانون در زمینه اسیدپاشی داریم

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در حقوق شهروندی در خصوص اسیدپاشی‌های اخیر در تبریز، گفت: تکرار این فجایع نشان می‌دهد که نیاز به اصلاح قانون در این زمینه داریم. شهین‌دخت مولاوردی در گفت‌وگو با

وعده اتمام پروژه متروی تبریز

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: با تمامی محدودیت‌های مالی، قول پیگیری پروژه متروی تبریز را می دهم و امیدواریم متروی تبریز با قوت خود پیش رود. به گزارش ایسنا، محمود واعظی در جمع خبرنگاران در

یک کشته و یک مفقود در سیل چهارمحال و بختیاری

سخنگوی اورژانس کشور از مرگ یک تن و مفقود شدن یک تن دیگر در پی وقوع سیل در برخی از روستاهای چهارمحال و بختیاری خبر داد. مجتبی خالدی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به وقوع سیل در استان چ

آماده‌سازی 200 هکتار پارکینگ اطراف مسجد مقدس جمکران

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار قم گفت: در جهت خدمت رسانی به زائران در نیمه شعبان، 200 هکتار پارکینگ اطراف مسجد مقدس جمکران آماده‌سازی شد. به گزارش خبرنگار ایسنا، «عباس ذاکریان» ظهر ا

کاهش بارندگی‌های زاینده‌رود در 70 سال گذشته بی‌سابقه بوده است

مدیرکل دفتر مدیریت به‌هم پیوسته منابع آب حوضه آبریز فلات مرکزی با تاکید بر اینکه کاهش بارش‌های سال آبی جاری در حوضه آبریز زاینده رود در 70 سال گذشته بی‌سابقه بوده است، گفت: در حال حاضر حدود 90 درص

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار اصفهان، سید حمیدرضا طباطبایی نائینی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان منصوب شد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اص

بجنورد| رئیس‌جمهور رحلت آیت‌الله مهمان‌نواز را تسلیت گفت - اخبار تسنیم - Tasnim

بجنورد| رئیس‌جمهور رحلت آیت‌الله مهمان‌نواز را تسلیت گفت رئیس جمهور در پیامی رحلت عالم ربانی حضرت آیت‌الله حاج شیخ حبیب الله مهمان‌نواز، نماینده مردم استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری را تسل

اصفهان| تولید 10 درصد تولیدات دارویی کشور در نصف‌جهان - اخبار تسنیم - Tasnim

اصفهان| تولید ۱۰ درصد تولیدات دارویی کشور در نصف‌جهان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سهم ۱۰ درصدی اصفهان از تولید دارویی کشور خبر داد. ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳ استانها اصفهان

شهرکرد| ارزآوری 7700 میلیون‌دلاری صادرات محصولات جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری - اخبار تسنیم - Tasnim

شهرکرد| ارزآوری ۷۷۰۰ میلیون‌دلاری صادرات محصولات جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته میزان صادرات محصولات استان ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار ارزآ

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva