تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی 22 بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند - اخبار تسنیم - Tasnim


1396/11/23

تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مسئولان با دیدن حجم عظیم و میلیونی جمعیت در ۲۲ بهمن، فکر نک

تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی 22 بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند - اخبار تسنیم - Tasnim
تبریز| آل هاشم: مردم علیرغم حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از تبعیض و فساد گله‌مند هستند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مسئولان با دیدن حجم عظیم و میلیونی جمعیت در ۲۲ بهمن، فکر نکنند مردم از عملکرد ادارات راضی هستند گفت: نه، مردم حرف دارند و از تبعیض، فساد، پارتی بازی، ناعدالتی و... گله دارند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
استانها
آذربایجان شرقی
نظرات

به گزارش
خبرگزاری تسنیم
از
تبریز
، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم صبح امروز در همایش بزرگداشت عملیات غرورآفرین والفجر 8 که در قرارگاه منطقه‌ای عاشورا برگزار شد، حیات هر کشور را وابسته به اطلاعات آن کشور دانست و اظهار داشت: اگر اطلاعات ضعیف باشد، اقتدار کشور به مخاطره می‌افتد.
وی با تاکید بر اینکه در زمان دفاع مقدس، عملیاتی موفق بود که اطلاعات و شناسایی قوی‌ای داشت افزود: اطلاعات و عملیات لازم و ملزوم هم هستند چراکه اطلاعاتی نباشد، عملیات موفقی صورت نخواهد گرفت، ضمن اینکه کسانی هم که به اطلاعاتی دسترسی دارند، باید از این افراد حفاظت کرد که اطلاعات لو نرود.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به اینکه در دفاع مقدس آنچه که مسلم است، دشمنان ما از این جنگ چیزی را که ابتدا تصور می‌کردند، به نفع آنان پیش نرفت گفت: فکر می‌کردند ظرف چند روز می‌توانند جنگ را به نفع خود تمام کنند، وقتی صدام قرار داد 1975 را پاره کرد، برای یک هفته بعد در تهران قرار مصاحبه گذاشت، حتی فرماندار و شهرداران شهرها را انتخاب کرده و نام استان‌ها را هم تغییر داده بودند. 
وی با بیان اینکه هدف دشمن، نابودی و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود ابراز داشت: بعد از پیروزی انقلاب 19 ماه ترور، انفجار و تخریب و... را  تجربه کرده و پس از آن به مرحله نظامی برای براندازی رسیدند که حمایت اطلاعاتی و تسلیحاتی آمریکا و شوروی و شیمیایی آلمان، هواپیماهای فرانسه، حمایت مالی اعراب منطقه را پشتوانه خود داشتند.
امام جمعه تبریز، با اشاره به اینکه دشمنان به صورت مشخص «براندازی»، «تجزیه کشور»، «تصرف خاک ایران» و «تسلط بر نفت منطقه» را دنبال می‌کردند که به هیچ کدام از این اهداف نرسیدند تصریح کرد: وقتی می‌گوییم در جنگ پیروزیم یعنی نگذاشتیم به اهدافشان برسند و خاک ما را تصرف کنند.
وی با بیان اینکه در بین عملیات‌های دفاع مقدس، برخی از عملیات‌ها بسیار برجسته بود که یکی از آنها همین والفجر8 بود که تعجب دنیا را برانگیخت، ادامه داد: نباید نقش قواص‌ها، اطلاعات، توپخانه و کلیه رزمندگان را در عملیات والفجر8 فراموش کنیم چراکه در والفجر 8 کار بزرگی صورت گرفت.
حجت الاسلام آل هاشم در ادامه با اشاره به اینکه امروز دیگر جنگ ظاهری در کار نیست ولی محتاج فرهنگ دفاع مقدس هستیم تصریح کرد: برخی دست‌ها در کار است که این فرهنگ را از ما بگیرند ولی باید این فرهنگ را پاس بداریم.
وی با بیان اینکه امروز در جنگ نرم، خانواده‌ها را هدف قرار داده اند ابراز داشت: در این جنگ دشمن دیده نمی‌شود و آرام و بدون سر و صدا به سراغ شهرها و خانه ها آمده است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه در این جنگ باید هوشیاری را افزایش داد و حواسمان را جمع کنیم خاطر نشان کرد: تحرکات و اغتشاشات اخیر در کشور نشات گرفته از فرهنگ غرب است و می‌خواهند از داخل ما را نابود کنند تا نیازی به جنگ نباشد.  
وی با بیان اینکه مردم مطالبات از موسسات مالی و مشکلات معیشتی دارند و دشمن از این موضوع سوء استفاده کرد، افزود: الحمدلله در آذربایجان مشکل خاصی نداشتیم ولی این به معنای دست برداشتن دشمنان از ما نیست.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در ادامه با اشاره بیانات دور اندیشانه مقام معظم رهبری مبنی بر تماشایی بودن 22 بهمن امسال گفت: مردم سنگ تمام گذاشتند، همه آمدند و گفتند ما از نظاممان حفاظت می‌کنیم و به رهبرمان علاقمندیم. 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مسئولان با دیدن حجم عظیم و میلیونی جمعیت در 22 بهمن، فکر نکنند مردم از عملکرد ادارات راضی هستند گفت: نه، مردم حرف دارند و از تبعیض، فساد، پارتی بازی، ناعدالتی و... گله دارند.
وی با اشاره به اینکه مردم آمدند بگویند پای آرمان‌های امام ایستاده اند و پیرو رهبری بوده و به نظام علاقه داریم ابراز داشت: مردم به دشمنان نشان دادند که اگر در داخل مشکلی داریم به شما ربطی ندارد و در داخل متحد هستیم. 
امام جمعه تبریز، با بیان اینکه از تفضلات الهی این است که وقتی دشمن شیطنت می‌کند در داخل وحدت و اتحاد افزایش می‌یابد و دیروز هم همه آمدند تصریح کرد: نسبت به سال گذشته در همه جای کشور افزایش حضور مردم را داشتیم و در آذربایجان هم تخمین افزایش 25 درصدی را می‌دادند که شب و روز باید خدا را شاکر باشیم.
وی با تاکید بر اینکه نگذاریم خون شهدا پایمال شود خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم حافظ این خون‌های شهدا بوده و قدردان این نعمت باشیم تا خداوند نصرت خود را بر رزمندگان اسلام نازل کند.
به گزارش تسنیم، سردار قربان پاشایی، جانشین قرارگاه منطقه‌ای عاشورای سپاه پاسداران هم در این مراسم، با گرامیداشت روز حفاظت اطلاعات و سالروز عملیات غرورآفرین والفجر8 اظهار داشت: به دلیل نقش مهم حفاظت اطلاعات در این عملیات، والفجر 8 را به نام سربازان گمنام حفاظت اطلاعات نامگذاری شده است. 
وی با اشاره به اینکه 800 بار نیروهای اطلاعات در والفجر 8 از عرض اروند برای کسب اطلاعات از جزئیات توان و امکانات عراق عبور کرده بودند، ابراز داشت: از این 800 مورد عملیات شناسایی، حتی یک مورد هم لو نرفت.
سردار پاشایی، با بیان اینکه عبور از رود اروند که در 24 ساعت 4 ساعت جزر و مد داشت بسیار سخت بود، ادامه داد: باید از این زمان محدود برای عبور امکانات و نیروها استفاده می‌شد که رزمندگان و فرماندهان آن دوران توانستند در آن برهه از دفاع مقدس که علیات بدر و خیبر را با موفقیت پایین پشت سر گذاشته بودیم، انجام این عملیات غرور آفرین بسیار روحیه بخش شد.
به گزارش تسنیم، در پایان این مراسم، از رزمندگان والفجر 8 تقدیر شد.
انتهای پیام/م

مشخصات
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی

سفره‌های زیرزمینی دشت شاهرود 15.5 متر پایین‌تر رفته‌اند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان سمنان با بیان اینکه در یک فرآیند 20 ساله سطح سفره‌های دشت شاهرود 15.5 متر افت داشته، گفت: درحال حاضر سالانه 17.9 میلیون مترمکعب آب سالم از منابع آبی شهرستا

جزئیات یبشتر از آتش سوزی منطقه حفاظت شده"سیوک" و"هفت برارون" بویراحمد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مهار کامل آتش سوزی جنگل ها و مراتع منطقه حفاظت شده "سیوک" شهرستان بویراحمد پس از 11 ساعت تلاش گفت: متاسفانه بر اثر ا

مرمت 92 گنبد بازار 150 ساله شاهرود

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان شاهرود گفت: مرحله جدید مرمت بازار تاریخی شاهرود آغاز شد. به گزارش ایسنا، حمیدرضا حسنی با اعلام این خبر افزود: در این مرحله از مرم

محور کندوان یکطرفه می شود

رئیس پلیس راه مازندران از یکطرفه شدن محور کندوان در روز جمعه خبر داد. علیرضا قدمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره وضعیت تردد و محدودیت ها در محورهای مواصلاتی استان مازندران از یکطرفه شدن

ایلام امشب به چهارسوق می‌رود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گفت: امشب شب ایلام در جشنواره چهارسوق در برج میلاد است. به گزارش ایسنا، «عبدالمالک شنبه‌زاده» اظهار کرد : به‌منظور معرفی ظرفیت‌ها و توا

۳۲۰ هزار مددجو پشت نوبت دریافت خدمات بهزیستی

معاون مدیریت توسعه منابع انسانی بهزیستی کشور گفت: ۳۲۰ هزار مددجو پشت نوبت دریافت خدمات هستند. به گزارش ایسنا، عباس پاشا در افتتاح پروژه اورژانس اجتماعی شهرستان اسفراین اظهار کرد: برا

ساخت و ساز غیراصولی عامل ریزش کوه در شیراز

ریزش کوه در بلوار جمهوری اسلامی شهر شیراز، حادثه‌ای بود که عصر سه‌شنبه ۲۶ تیرماه حادث شد و خوشبختانه جز خسارات مالی جزئی، منجر به رخ‌داد ناگوار و غیرقابل جبرانی نشد، اگرچه این خوش‌بختی هم

مشکل "نوغانداران" شهرستان مه ولات

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان مه ولات گفت: با وجود پرورش کرم ابریشم در این شهرستان، نوغانداران این منطقه با مشکلاتی رو به رو هستند که باید به رفع آن‌ها پرداخته شود. احمد نادری در گف

پیش‌بینی اعتبار برای مقاوم‌سازی 200 هزار واحد مسکن روستایی در کشور

معاون بازسازی و مسکن روستایی کشور با بیان این‌که امسال دولت برای 200 هزار واحد مسکونی، سهمیه مقاوم سازی مسکن روستایی کشور اعتبار گذاشته است، گفت: باید بتوانیم تضمین‌هایی از دولت برای تداو

آتش‌سوزی، خسارتی به خانه طباطبایی‌ها وارد نکرد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی کاشان گفت: حادثه آتش‌سوزی در انبار خانه تاریخی طباطبایی‌ها مهار شده و هیچ خسارتی به این بنای تاریخی وارد نشده است. محمدمسعود چایچی در گفت وگو با ایسنا با اعل

مطالب سایت

تمامی اخبار دانش نیوز بدون دخالت انسانی و توسط موتورهای جستجوگر جمع آوری میشود و دانش نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.
Royal Oriental iranien Restaurant Geneva